Sklep » Katalog |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
UPS Rack19" 2U Ever 1200VA/780W W/SL00RM-001K20/07
UPS Rack19" 2U Ever 1200VA/780W W/SL00RM-001K20/07
1.799,49 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
3.097,02 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
3.037,49 zł
INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

      Każdy Klient, który dokonał już zakupów w naszym sklepie, może łatwo się zalogować podając swój e-mail i hasło. Nowi Klienci mogą składać zamówienia po wypełnieniu krótkiego formularza.

      Możesz zapoznawać się z naszymi cenami i specyfikacją towarów. Staramy się dokładnie opisywać oferowane produkty, ale jeżeli te informacje nie są wystarczające, to zawsze możesz zapytać o dodatkowe szczegóły.
      Po dodaniu towarów do koszyka, skalkulujesz łączną kwotę stanowiącą Twoje zakupy. W momencie, kiedy zdecydujesz się złożyć zamówienie, wejdź do zawartości koszyka i kliknij ZAMÓW. Następnie wybierz formę płatności i rodzaj przesyłki. Na koniec kliknij pole "Potwierdź zamówienie", a otrzymamy od Ciebie informację o wybranych produktach. Twoje zamówienie będzie przez nas zweryfikowane, a następnie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić jego realizację.

sierpnia - Nowe Produkty
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05D30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05D30
3.761,34 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
4.134,77 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B660(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B660(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03H38
4.960,10 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
3.653,10 zł
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
496,55 zł
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
365,31 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08L38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08L38
3.558,39 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13N55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13N55
3.653,10 zł
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
4.586,67 zł
UPS Rack19" 1U PowerWalker 750VA/450W VI 750 R1U
UPS Rack19" 1U PowerWalker 750VA/450W VI 750 R1U
1.569,48 zł
UPS Rack19" 2U APC 1000VA/600W SMC1000I-2UC
UPS Rack19" 2U APC 1000VA/600W SMC1000I-2UC
4.374,25 zł
UPS Rack19" 2U Ever 1200VA/780W W/SL00RM-001K20/07
UPS Rack19" 2U Ever 1200VA/780W W/SL00RM-001K20/07
1.799,49 zł
UPS Rack19" 2U Ever 700VA/420W W/EAVRRM-000K70/00
UPS Rack19" 2U Ever 700VA/420W W/EAVRRM-000K70/00
1.190,64 zł
Router Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000 1xWAN 1xSFP 4xLAN/DMZ Device Only USGFLEX100-EU0101F
Router Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000 1xWAN 1xSFP 4xLAN/DMZ Device Only USGFLEX100-EU0101F
2.543,64 zł
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
93,36 zł
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Diguitus DN-10135 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Diguitus DN-10135 (opcja Low Profile)
186,71 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Digitus DN-10132 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Digitus DN-10132 (opcja Low Profile)
205,66 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
3.037,49 zł
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
1.258,29 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
3.097,02 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel  /10G36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel /10G36
2.919,77 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, QuatroP620/4x mDP /17I38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, QuatroP620/4x mDP /17I38
4.293,07 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
44,65 zł
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
662,97 zł
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
798,27 zł
Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)
Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)
1.555,95 zł
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
1.058,05 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
174,54 zł
169,13 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
246,25 zł
238,13 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...