Sklep » Katalog » Komputery Rack 19" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
2.596,53 zł
Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
21,77 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel G5400/3,7GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370 (RAID, 2xLAN, Wi-Fi,BT)   Komputer Rack 19" 1U, Intel G5400/3,7GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370 (RAID, 2xLAN, Wi-Fi,BT)   Infotronik   51-21D  Do Koszyka   2.386,20 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WF,Hot-S /20A25   Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WF,Hot-S /20A25   Infotronik   51-20A  Do Koszyka   3.072,54 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25   Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25   Infotronik   51-19A  Do Koszyka   2.890,50 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel G5400 3,7GHz, 8/16GB-DDR4/2400, GB-B365, RAID /01B38   Komputer Rack 19" 2U, Intel G5400 3,7GHz, 8/16GB-DDR4/2400, GB-B365, RAID /01B38   Infotronik   51-01B  Do Koszyka   2.029,50 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38   Infotronik   51-16F  Do Koszyka   2.829,00 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38   Infotronik   51-17F  Do Koszyka   4.034,40 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), FR-Panel /14E   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), FR-Panel /14E   Infotronik   51-14E  Do Koszyka   2.829,00 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38   Infotronik   51-03D  Do Koszyka   2.596,53 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55   Infotronik   51-13J  Do Koszyka   3.020,88 zł 
 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /09C38   Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /09C38   Infotronik   51-09C  Do Koszyka   2.943,39 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38   Infotronik   51-10D  Do Koszyka   2.706,00 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38   Infotronik   51-02B  Do Koszyka   2.897,88 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48   Infotronik   51-15H  Do Koszyka   2.669,10 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H   Infotronik   51-08H  Do Koszyka   2.804,40 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
232,47 zł
220,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...