Sklep » Katalog » Zawartość Koszyka |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
3.002,70 zł
Komputer AV / DeskTop Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigabyteH470(RAID)  /AV01A-ML03B
Komputer AV / DeskTop Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigabyteH470(RAID) /AV01A-ML03B
2.934,68 zł
Karta sieciowa INTEL Converged X520-DA2, 2xSFP+/ E10G42BTDABLK
Karta sieciowa INTEL Converged X520-DA2, 2xSFP+/ E10G42BTDABLK
1.637,38 zł
Co znajduje się teraz w Moim Koszyku? Co znajduje się teraz w Moim Koszyku?
Usuń Produkt(y) Ilość Suma
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm) Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)↓out of stock↓
869,07 zł
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-315GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC) Kompatybilny Moduł D-Link DEM-315GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC)↓out of stock↓
629,76 zł
Podsuma: 1.498,83 zł

Jeżeli wybrane produkty oznaczone są sybolem ↓out of stock↓ to oznacza, że obecnie nie ma ich w magazynie
w żądanej ilości. Możesz jednak zamówić te produkty, a my zaraz po otrzymaniu zamówienia poinformujemy
o terminie ich dostępności, a wtedy zdecydujesz, czy zgadzasz się na podany przez nas czas oczekiwania.
Kontynuuj Zakupy Zamów!
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-315GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC)
1.498,83 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
229,23 zł
221,68 zł
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
182,63 zł
173,81 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...