Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC2020-18 (47-57 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC2020-18 (47-57 cm)
223,32 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel  /10E36
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /10E36
2.659,75 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38
3.750,00 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1048 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A
Data Dodania: poniedziałek, 19 kwiecień 2021
Producent: HP

Cena: 1.097,77 zł
Do Koszyka
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A
Data Dodania: niedziela, 18 kwiecień 2021
Producent: HP

Cena: 583,39 zł
Do Koszyka
Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+ Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+
Data Dodania: sobota, 27 luty 2021
Producent: QNAP

Cena: 1.216,96 zł
Do Koszyka
Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+ Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+
Data Dodania: sobota, 27 luty 2021
Producent: QNAP

Cena: 1.794,08 zł
Do Koszyka
Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop
Data Dodania: sobota, 27 luty 2021
Producent: TP-LINK

Cena: 552,02 zł
Do Koszyka
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
Data Dodania: wtorek, 23 luty 2021
Producent: Infotronik

Cena: 994,90 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25
Data Dodania: środa, 10 luty 2021
Producent: Infotronik

Cena: 2.916,94 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25
Data Dodania: wtorek, 09 luty 2021
Producent: Infotronik

Cena: 3.136,50 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel  /10E36 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /10E36
Data Dodania: czwartek, 03 grudzień 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.659,75 zł
Do Koszyka
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: TP-LINK

Cena: 324,94 zł
Do Koszyka
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Lanberg

Cena: 185,68 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 3.520,41 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38 Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.746,32 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.726,25 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 3.750,00 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1048 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
291,07 zł
253,43 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
208,26 zł
190,70 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...