Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W)  2xSFP / GC510P-100EUS
Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W) 2xSFP / GC510P-100EUS
1.353,00 zł
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
4.391,10 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38
2.810,55 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1051 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Gniazdo natynkowe UTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert Gniazdo natynkowe UTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
Data Dodania: piątek, 24 lipiec 2020
Producent: Gembird

Cena: 18,45 zł
Do Koszyka
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 Cablexpert Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 Cablexpert
Data Dodania: piątek, 24 lipiec 2020
Producent: Gembird

Cena: 9,84 zł
Do Koszyka
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
Data Dodania: piątek, 24 lipiec 2020
Producent: Gembird

Cena: 14,76 zł
Do Koszyka
Adapter modułów Keystone 2xRJ45 Kątowy 45x45mm Drakom (BKT) Adapter modułów Keystone 2xRJ45 Kątowy 45x45mm Drakom (BKT)
Data Dodania: wtorek, 21 lipiec 2020
Producent: Dr@kom

Cena: 10,21 zł
Do Koszyka
Karta PCI-E WIFI N300 Asus PCE-N15 2x2dBi (opcja LowProfil) Karta PCI-E WIFI N300 Asus PCE-N15 2x2dBi (opcja LowProfil)
Data Dodania: piątek, 03 lipiec 2020
Producent: Asus

Cena: 105,78 zł
Do Koszyka
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Data Dodania: środa, 15 kwiecień 2020
Producent: Infotronik

Cena: 615,00 zł
Do Koszyka
Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
Data Dodania: czwartek, 09 kwiecień 2020
Producent: Gembird

Cena: 21,77 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W)  2xSFP / GC510P-100EUS Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W) 2xSFP / GC510P-100EUS
Data Dodania: wtorek, 07 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 1.353,00 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W)  2xSFP / GC510P-100EUS Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W) 2xSFP / GC510P-100EUS
Data Dodania: wtorek, 07 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 908,97 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES
Data Dodania: wtorek, 07 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 908,97 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES
Data Dodania: wtorek, 07 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 426,81 zł
Do Koszyka
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+ Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Data Dodania: środa, 01 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 2.915,10 zł
Do Koszyka
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+ Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
Data Dodania: środa, 01 kwiecień 2020
Producent: Netgear

Cena: 1.503,06 zł
Do Koszyka
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+ Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Data Dodania: piątek, 07 luty 2020
Producent: Netgear

Cena: 8.890,44 zł
Do Koszyka
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+ Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Data Dodania: piątek, 07 luty 2020
Producent: Netgear

Cena: 4.391,10 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1051 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...