Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta PCI-E WIFI N300 Asus PCE-N15 2x2dBi (opcja LowProfil)
Karta PCI-E WIFI N300 Asus PCE-N15 2x2dBi (opcja LowProfil)
105,78 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
492,00 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48
2.483,37 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1042 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25
Data Dodania: sobota, 23 styczeń 2021
Producent: Infotronik

Cena: 3.142,65 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20B25 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20B25
Data Dodania: sobota, 23 styczeń 2021
Producent: Infotronik

Cena: 3.321,00 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel  /10E36 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /10E36
Data Dodania: czwartek, 03 grudzień 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.607,60 zł 2.521,50 zł
Do Koszyka
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: TP-LINK

Cena: 318,57 zł
Do Koszyka
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Lanberg

Cena: 182,04 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 3.451,38 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38 Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.692,47 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.672,79 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 3.676,47 zł
Do Koszyka
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Silentiumpc

Cena: 12,30 zł
Do Koszyka
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
Data Dodania: poniedziałek, 23 listopad 2020
Producent: Silentiumpc

Cena: 13,53 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38
Data Dodania: niedziela, 08 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.643,27 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Front-Panel /08J38 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Front-Panel /08J38
Data Dodania: sobota, 07 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.619,90 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48
Data Dodania: sobota, 07 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.483,37 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38
Data Dodania: sobota, 07 listopad 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.698,62 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1042 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
31,98 zł
18,45 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...