Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38
5.353,45 zł
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
309,52 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
3.166,91 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1073 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile) Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
Data Dodania: czwartek, 05 maja 2022
Producent: Digitus

Cena: 91,66 zł
Do Koszyka
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Diguitus DN-10135 (opcja Low Profile) Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Diguitus DN-10135 (opcja Low Profile)
Data Dodania: czwartek, 05 maja 2022
Producent: Digitus

Cena: 183,32 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
Data Dodania: środa, 04 maja 2022
Producent: Infotronik

Cena: 2.982,26 zł
Do Koszyka
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
Data Dodania: sobota, 05 marca 2022
Producent: Infotronik

Cena: 1.235,41 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38
Data Dodania: piątek, 04 lutego 2022
Producent: Infotronik

Cena: 5.353,45 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
Data Dodania: piątek, 04 lutego 2022
Producent: Infotronik

Cena: 3.040,71 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel  /10G36 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel /10G36
Data Dodania: piątek, 04 lutego 2022
Producent: Infotronik

Cena: 2.866,69 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, QuatroP620/4x mDP /17I38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, QuatroP620/4x mDP /17I38
Data Dodania: piątek, 04 lutego 2022
Producent: Infotronik

Cena: 4.215,01 zł
Do Koszyka
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
Data Dodania: środa, 12 stycznia 2022
Producent: Infotronik

Cena: 43,84 zł
Do Koszyka
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Data Dodania: środa, 24 listopada 2021
Producent: Microsoft

Cena: 637,63 zł
Do Koszyka
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Data Dodania: środa, 24 listopada 2021
Producent: Microsoft

Cena: 763,83 zł
Do Koszyka
Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil) Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)
Data Dodania: sobota, 18 września 2021
Producent: Exsys

Cena: 1.527,66 zł
Do Koszyka
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil) Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
Data Dodania: sobota, 18 września 2021
Producent: Exsys

Cena: 1.038,81 zł
Do Koszyka
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034 Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034
Data Dodania: sobota, 18 września 2021
Producent: Exsys

Cena: 1.093,27 zł
Do Koszyka
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032 Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
Data Dodania: sobota, 18 września 2021
Producent: Exsys

Cena: 650,92 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1073 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
99,63 zł
59,78 zł
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
259,20 zł
252,40 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...