Sklep » Katalog » Router, Access Point » MT RB4011IGS |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38
3.763,80 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
2.896,65 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz

Symbol: MT RB4011IGS; Waga transp.: 1.30 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
1.168,50 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-6 dni

Specyfikacja:

Mikrotik Routerboard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - posiada zewnętrzny zasilacz

Wykorzystuje niesamowicie wydajny czterordzeniowy układ Cortex A15 z laboratoriów Annapurna, firmy Amazon, tak samo jak w naszym urządzeniu RB1100AHx4 klasy carrier. CPU obsługuje sprzętową akcelerację IPsec, urządzenie posiada 1 GB pamięci RAM, więc z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem, które skonfigurowano w systemie RouterOS. Cała ta moc zawarta jest w kompaktowej i profesjonalnie wyglądającej obudowie z litego metalu w kolorze czarnym matowym.

RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Model WiFi jest dwuzakresowym, czterołańcuchowym urządzeniem o obsługiwanej przepustowości danych do 1733Mbps w częstotliwości 5 GHz. W przypadku starszych urządzeń, urządzenie posiada również dwułańcuchowy interfejs 2 GHz. Urządzenie posiada duże anteny zewnętrzne, które zapewniają zadziwiające pokrycie 360 stopni.

Oprócz dziesięciu portów Ethernet o przepustowości 1 Gb/s, port SFP+ zapewnia opcjonalną łączność 10 Gb/s poprzez moduł SFP+ (nie dołączony).

Model

RB4011IGS+5HACQ2HND-IN

Typ xDSL
Annex Nie dotyczy
Architektura sieci
  • FastEthernet
  • GigabitEthernet
Porty we/wy
  • Brak
  • 10 x 10/100/1000 Mbit/s
  • 1 x 10Gbit SFP/SFP+
Standardy
  • 802.11a
  • 802.11ac
Pasmo
  • Nie dotyczy
  • 2,4 GHz
  • 5 GHz
Liczba anten 4
Antena Zewnętrzna stała
Zysk anteny 3 dBi
Zasilanie
  • 12 V - 57 V (jack)
  • 18 V - 57 V (passive PoE)
Oprogramowanie

RouterOs

Obsługiwane systemy operacyjne Brak
Akcesoria w zestawie
  • Router
  • Zasilacz 24V 2,5A
Kolor Czarny
Waga 0.5 kg
Wymiary

228 x 120 x 30 mm

Data dodania produktu do sklepu: 24/01/2020.  / Akt.: 24/01/2020  (105)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
MikroTik
Strona Domowa MikroTik
Inne produkty
Promocje więcej
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
130,00 zł
82,41 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...