Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 62,5/125 (LC-LC) » OM1-LCLC/D-5 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-LC)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
496,55 zł
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
365,31 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
4.134,77 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex

Symbol: OM1-LCLC/D-5; Waga transp.: 0.30 kg;  Ilość w mag.: 30 szt.
   Cena brutto:
44,65 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-6 dni

MultiMode Patchcord 62,5/125μm  OM1 LC/UPC - LC/UPC 5m duplex

  • Światłowód: Multi Mode 62,5/125 OM1 / G.651
  • Długość kable: 5m (16ft)
  • Wtyki: 2x LC / UPC
  • Długość fali: 850, 1300 nm
  • Osłona: PVC
  • Zasięg: 280m / 850nm
  • Tłumienie: 1dB/km (1300nm)
  • Temperatura pracy: -20~70°C

Data dodania produktu do sklepu: 12/01/2022.  / Akt.: 08/04/2022  (522)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
264,00 zł
257,07 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...