Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch poniżej 15 portów » MS510TXUP-100EUS |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08L38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08L38
3.558,39 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
44,65 zł
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
1.258,29 zł
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+

Symbol: MS510TXUP-100EUS; Waga transp.: 3.30 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
4.586,67 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP-LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-5 dni

Specyfikacja:

Klasa przełącznika SMART
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps 4
Liczba portów 10Gb 4
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 8
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ 2
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Tryb przekazywania Store-and-forward
Przepustowość 140 MB/s
Bufor pakietów 2 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 32000
Obsługa ramek Jumbo Tak
Rozmiar ramki Jumbo 10 KB
VLAN
  • Liczba obsługiwanych sieci VLAN: 256
  • Routing VLAN
  • Dynamiczne przypisywanie VLAN 
Bezpieczeństwo
  • Blokada MAC
  • Blokada adresów MAC wg ich liczby
  • Uwierzytelnienie portu IEEE 802.1x
  • Dynamiczne przypisywanie VLAN
  • Gościnna sieć VLAN
  • TACACS+
  • 3 wersje HTTPS/SSL
  • Sesja TLS
  • Zaufane adresy MAC
  • Listy ACL dla protokołu IPv4, L4
Pozostałe funkcje
  • Rozpoznawanie protokołu MLD
  • Routing statyczny : Tak (32)
  • Tabela ARP hosta : 512 ARP
  • EEE
  • Zapobieganie atakom DoS                                                                                                
Typ obudowy Rack
Wentylator Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 380 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 848553 h
Zasilanie
  • Całkowity budżet PoE na zasilanie : 295 W
  • Nieprzerwane zasilanie PoE
Wymiary

330 x 206 x 43 mm

Waga 2.51 kg
Pozostałe parametry
  • 3 wentylatory
  • Poziom hałasu przy 25C : 33.0 dBA

Akcesoria do switcha:

  • Netgear SFP+ Moduł AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
  • Kompatybilny Moduł SFP+ Netgear AXM761-C MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
  • Netgear SFP+ Moduł AXM762 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
  • Kompatybilny Moduł SFP+ Netgear AXM762-C MiniGBIC/SFP+ 10GE Module LR (LC)
  • Netgear SFP+ Moduł AXM763 MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)
  • Kompatybilny Moduł Netgear AXM763-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)
  • Netgear SFP Moduł AGM731F MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) lub kompatybilny AGM731F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM732F MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) lub kompatybilny AGM732F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM733F MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC) lub kompatybilny AGM733F-C
  • Netgear SFP Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC) lub kompatybilny AFM735-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseSX (LC) lub kompatybilny AXM761-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM762 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseLR (LC) lub kompatybilny AXM762-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM763 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseLRM (LC) lub kompatybilny AXM763-C

Data dodania produktu do sklepu: 21/07/2022.  / Akt.: 21/07/2022  (432)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
313,90 zł
273,31 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...