Start » Katalog » Akcesoria do obud. Rack 19" » Wentylatory » BL037 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik | Komputery PC -> Rack 19" | Tranceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP | Extendery | Kable światłowodowe na zamówienie | Sieci LAN | Domany,www | Serwis | Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
  Szyny teleskopowe do obud.
  Adaptery - Riser Card
  Zasilacze ATX
  Klawiatury
  Myszki do PC
  Wentylatory
  Listwy zasilające 230V
  Nagrywarki DWD/RW USB
  Akcesoria 5,25" i 3,5"
  Akcesoria do montażu
  Windows OEM
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, (14-Gen.) Intel i5/i7, 32/64GB-DDR5, Gigabyte Z790(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08J38
Komputer Rack 19" 4U, (14-Gen.) Intel i5/i7, 32/64GB-DDR5, Gigabyte Z790(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08J38
3.830,00 zł
3.740,00 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
2.640,00 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
2.640,00 zł
Wentylator Be quiet! 80x80x25mm Pure Wings 2 / BL037

Symbol: BL037; Waga transp.: 0.20 kg;  Iloś_ w mag.: 0 szt.
   Cena netto:
37,00 zł


 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-3 dni

Model Pure Wings 2 80mm PWM, łączy w sobie wszystkie wymienione wyżej cechy. Zapewnia to maksymalny przepływ powietrza oraz cichą pracę na poziomie 19.2dB(A). Zwiększone ciśnienie powietrza sprawia, że wentylator ten jest szczególnie rekomendowany do wykorzystania przy chłodzeniu wodnym oraz zestawach chłodzenia powietrzem.

Prędkość wentylatora (maks.)    1900 obr./min
Przepływ powietrza    26.3 cfm
Rodzaj chłodzenia    Aktywne
Technologia chłodzenia    Powietrzem
Liczba wentylatorów    1
Wentylator    8 cm
Poziom hałasu    19.2 dB
Wymiary    80 x 80 x 25mm
podłączenie 4PIN!

Data dodania produktu do sklepu: 31/03/2023.  / Akt.: 14/09/2023  (1380)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Be Quiet
Strona Domowa Be Quiet
Inne produkty
Promocje więcej
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
33,00 zł
27,00 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...