Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch od 16 do 28 potrów » JL259A |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
124,45 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
4.010,02 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
2.847,24 zł
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G

Symbol: JL259A; Waga transp.: 5.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
4.174,70 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP / LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-6 dni

Przełącznik ARUBA 2930F 24G 4SFP

Specyfikacja techniczna  

Warstwa przełączania L3
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24
Liczba portów SFP 4
Liczba portów SFP+ Brak
Przepustowość 56 MB/s
Prędkość przekazywania 41.7 MB/s
Rozmiar tablicy adresów MAC 32768
Obsługa ramek Jumbo Tak
Obsługiwane protokoły i standardy

IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u  

Bezpieczeństwo
  • 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  
  • Funkcje DHCP
  • DHCP server  
  • Lista kontrolna dostępu (ACL)
  • IGMP snooping
  • obsługuje SSH/SSL
Pozostałe funkcje
  • Podpora kontroli przepływu   
  • Agregator połączenia  
  • Limit częstotliwości   
  • Protokół drzewa rozpinającego
  • Automatyczne wykrywanie   
Typ obudowy Rack
Pobór mocy 29.3 W
Zasilanie
  • Napięcie wejściowe AC - 100 - 240  
  • Częstotliwość wejściowa AC - 50 - 60
Wymiary
  • Szerokość produktu 442,5  
  • Głębokość produktu 200,2  
  • Wysokość produktu 43,9  
Waga 2.41 kg
Pozostałe parametry

Warunki zewnętrzne

  • Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 45 
  • Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70  
  • Zakres wilgotności względnej 15 - 95 
  • Emisja ciepła 100

Możliwość zastosowania modułów:

Aruba 100M SFP LC FX 2km MM Transceiver J9054D
Aruba 100M SFP LC FX 2km MM Transceiver J9054D-C - kompatybilny z HP
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR J4860D
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR J4860D-C -  kompatybilny z HP
Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C - kompatybilny z HP
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver J4859D
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver J4859D-C - kompatybilny z HP
Transceiver HP X121 1G SFP RJ45 T J8177D

Data dodania produktu do sklepu: 04/08/2021.  / Akt.: 04/08/2021  (154)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP
Strona Domowa HP
Inne produkty
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
44,00 zł
32,68 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...