Sklep » Katalog » Router, Access Point » JL681A |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
2.847,24 zł
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
1.003,13 zł
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
124,45 zł
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A

Symbol: JL681A; Waga transp.: 2.30 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
1.099,93 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP / LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-6 dni

Zaawansowane, inteligentnie zarządzane, gigabitowe przełączniki o stałej konfiguracji przeznaczone dla małych firm. Łatwe do wdrożenia, bezpieczne i niedrogie.
Pierwsze przełączniki z konfiguracją i zarządzaniem Instant On zawsze i wszędzie.
Korzystając z aplikacji mobilnej Instant On lub opartego na chmurze portalu internetowego, szybko skonfiguruj, monitoruj i zarządzaj przełącznikiem. Można także zarządzać urządzeniem za pośrednictwem lokalnego interfejsu GUI.
Dany model posiada 8 portów 10/100/1000 RJ-45 i 2 porty SFP 1GbE.
Zapewnia moc PoE 124 W klasy 4

Specyfikacja techniczna  

Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps PoE 8
Liczba portów SFP 2
Przepustowość 20 Gb/s
Prędkość przekazywania 14.88 Mpps
Bufor pakietów 1.5 MB
Obsługa ramek Jumbo Nie
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • Aruba Instant On Portal,
  • Przeglądarka internetowa,
  • Menedżer SNMP.
Typ obudowy Rack
Wentylator Nie
Pobór mocy 150,2 W
Wymiary

4,39 x 25,4 x 25,4 cm

Waga 1,62 kg
Pozostałe parametry
  • 512 MB SDRAM,
  • 256 MB flash.
  • Zdolność PoE: 124W Klasa 4

Możliwość zastosowania modułów:

Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C - kompatybilny z HP
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver J4859D
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver J4859D-C  - kompatybilny z HP
Transceiver HP X121 1G SFP RJ45 T J8177D

Data dodania produktu do sklepu: 19/04/2021.  / Akt.: 19/04/2021  (308)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP
Strona Domowa HP
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
208,67 zł
191,07 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...