Sklep » Katalog » Karty sieciowe » bezprzewodowe » PCE-N15 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
  przewodowe
  bezprzewodowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
14,76 zł
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
1.503,06 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
2.897,88 zł
Karta PCI-E WIFI N300 Asus PCE-N15 2x2dBi (opcja LowProfil)

Symbol: PCE-N15; Waga transp.: 0.40 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
105,78 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-3 dni

Specyfikacja:

Interfejs PCIe
Porty we/wy Brak
Pasmo 2,4 GHz
Standardy
  • 802.11b
  • 802.11g
  • 802.11n
Liczba anten 2
Antena Zewnętrzna odłączana
Bezpieczeństwo

- 128-bit WEP

- 64-bit WEP

- WPA-PSK

- WPA2-PSK

Obsługiwane systemy operacyjne
  • Linux
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
Wymagania sprzętowe

Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7 64-bit Edition, Microsoft Windows Vista (wersje 64-bitowe), Linux Kernel 2.6

Akcesoria w zestawie

Wspornik niskoprofilowy - LowProfil

Wymiary

- Szerokosć: 12.1 cm
- Glebokosć: 2.2 cm
- Wysokosć: 2.2 cm

Waga 63 g
Pozostałe parametry

- Metoda rozkładania widma: OFDM
- Szybkość transmisji danych: 300 Mbps
- Format kodowania linii: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM
- Programowy punkt dostepu, Wi-Fi Protected Setup (WPS)
- Zgodność z normami: CE, ETSI, C-Tick, IC, FCC
- Dołączone oprogramowanie: Sterowniki i programy uzytkowe
- Minimalna temperatura pracy: 0 °C
- Maksymalna temperatura pracy: 45 °C
- Dopuszczalna wilgotnosc: 5 - 95% (non-condensing)

Data dodania produktu do sklepu: 03/07/2020.  / Akt.: 03/07/2020  (291)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Asus
Strona Domowa Asus
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...