Sklep » Katalog » SALE (Sprzęt nowy!) » FO40mOS2LN |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
172,20 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38
3.198,00 zł
Switch HP Instant On 1830 JL811A 8x 1GEth, 4x PoE
Switch HP Instant On 1830 JL811A 8x 1GEth, 4x PoE
879,45 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m

Symbol: FO40mOS2LN; Waga transp.: 6.00 kg;  Ilość w mag.: 1 szt.
   Cena brutto:
492,00 zł
W promocji:
430,50 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 10 dni

Gotowy kabel światłowodowy Single-Mode OS2 9/125 do połączeń zewnętrznych z linką nośną i końcówkami SC - LC o długości 40 metrów.

Inne kable tego typu dostępne na zamówienie. Możliwą ilość włókien: od 4 do 24.

Specyfikacja:

 - zakończenie strona A: 4x LC/PC
 - zakończenia Strona B: 4x SC/PC

Kabel napowietrzny, żelowany, z dielektryczną linką nośną A-DF2Y, 1500N, odpowiednik S-XOTKtsd, 4 włókna światłowodowe jednomodowe; konstrukcja centralnej tuby; powłoka zewnętrzna: czarna HDPE, odporna na promieniowanie UV

Linka nośna Ø 2.0 mm - pręt dielektryczny FRP
Grubość powłoki pręta FRP Grubość nominalna - 1,0 mm czarna HDPE odporna na promieniowanie UV
Luźna tuba Ø 3,0 mm do 12J i Ø 3,5 mm dla 24J wypełniona żelem tiksotropowym
Odporność na wodę Zabezpieczenie wzdłużne – żel tiksotropowy
Powłoka kabla Grubość nominalna - 1.5 mm czarna HDPE odporna na promieniowanie UV


Maksymalna siła naprężająca E1 1500 N
Maksymalna siła zgniatająca   1000 N/dm
Uderzenie E4 10Nm
Skręt E7 180°
Zakresy temperatur F1 Temperatura pracy -40°C +70°C
Temperatura instalacji -10°C +55°C
Temperatura przechowywania -40°C +70°C
Minimalne promienie gięcia Krótkotrwały: 15 x D
Długotrwały: 20 x D

Kabel 40 metrów w ilości 1 sztuki jest dostępny na magazynie.

Data dodania produktu do sklepu: 15/04/2020.  / Akt.: 11/12/2020  (3932)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
43,05 zł
31,98 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...