Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch od 16 do 28 potrów » XS724EM |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
2.915,10 zł
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
2.915,10 zł
Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES
Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES
908,97 zł
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+

Symbol: XS724EM; Waga transp.: 9.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
8.890,44 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP-LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-5 dni

Specyfikacja:

Nazwa produktu: NETGEAR XS512EM-100EUS Netgear 12-Port 10-Gigabit/Multi-GIG Smart Web Managed Plus Switches (XS512EM)
Producent: NETGEAR
Klasa produktu: SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny
Architektura sieci LAN: 10GigabitEthernet
Liczba portów 10GBaseT (RJ45): 10 szt.
Liczba gniazd COMBO: 10GigabitEthernet / 10GB SFP+: 2 szt.
Obsługiwane protokoły i standardy
    • IPv4
    • IEEE 802.3
    • IEEE 802.3u
    • IEEE 802.3ab
    • IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    • IEEE 802.3x - Flow Control
    • IEEE 802.1p Class of Service
    • IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
    • IEEE 802.3an 10GBASE-T
    • IEEE 802.3bz
    • IEEE 802.3ae - 10-GigabitEthernet
    • IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX
    • TFTP - Trivial File Transfer Protocol
    • HTTP

Rozmiar tablicy adresów MAC: 32000
Algorytm przełączania: Store-and-Forward
Prędkość magistrali wew.: 240 Gb/s
Przepustowość: 1778,6 mpps
Bufor pamięci: 3 MB
Typ obudowy: Rack
Maksymalny pobór mocy; 76,56 Wat
Szerokość 328 mm; Wysokość 43 mm; Głębokość 204 mm
Masa netto 2,51 kg

Akcesoria do switcha:

  • Netgear SFP+ Moduł AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
  • Kompatybilny Moduł SFP+ Netgear AXM761-C MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
  • Netgear SFP+ Moduł AXM762 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
  • Kompatybilny Moduł SFP+ Netgear AXM762-C MiniGBIC/SFP+ 10GE Module LR (LC)
  • Netgear SFP+ Moduł AXM763 MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)
  • Kompatybilny Moduł Netgear AXM763-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)
  • Netgear SFP Moduł AGM731F MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) lub kompatybilny AGM731F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM732F MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) lub kompatybilny AGM732F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM733F MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC) lub kompatybilny AGM733F-C
  • Netgear SFP Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC) lub kompatybilny AFM735-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseSX (LC) lub kompatybilny AXM761-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM762 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseLR (LC) lub kompatybilny AXM762-C
  • Netgear SFP+ Modul AXM763 MiniGBIC/SFP+ 10GBaseLRM (LC) lub kompatybilny AXM763-C

Data dodania produktu do sklepu: 07/02/2020.  / Akt.: 07/02/2020  (590)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...