Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch od 16 do 28 potrów » CSS326-24G-2S+RM |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
14,76 zł
Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W)  2xSFP / GC510P-100EUS
Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W) 2xSFP / GC510P-100EUS
908,97 zł
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+

Symbol: CSS326-24G-2S+RM; Waga transp.: 3.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
664,20 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-6 dni

CSS326-24G-2S+RM to pierwszy przedstawiciel nowej serii przełączników MikroTika. Urządzenie posiada wydajny chip Marvella - 98DX3216A1 i wykorzystuje system SwOS. Zarządzanie odbywa się z poziomu graficznego interfejsu Web, dostępne są podstawowe funkcje zarządzania przełączaniem oraz port-to-port forwarding, filtrowanie MAC, konfigurowanie VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości.

Oferowany produkt wyposażony jest w 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 sloty SFP+. Sloty SFP są kompatybilne zarówno z wkładkami SFP+, jak i standardowymi SFP (1,25 Gb/s). Urządzenie wspiera listy kontroli dostępu ACL, może obsługiwać do 4K VLANów jednocześnie, wielkość host table wynosi 16K. Inne wspierane funkcje to (między innymi): port isolation, port mirroring (ruchu ingress/egress), Rapid Spanning Tree Protocol czy Broadcast storm control.

Urządzenie może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 12 - 30 V DC (w zestawie jest dołączony zasilacz 21 V, 1.2 A).

Specyfikacja: Mikrotik Switch CSS326-24G-2S+RM 800MHZ, 1GB, 24XGE, 2XSFP+, 1XSERIAL -RJ45

Kod producenta: MT CSS326-24G-2S+RM SWITCH OS

Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) Brak
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP/SFP+ 2
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Tak
Tryb przekazywania Store-and-forward
Rozmiar tablicy adresów MAC 16000
Obsługa ramek Jumbo Nie
Możliwość łączenia w stos Nie
Liczba grup VLAN 4000
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • CLI - Command Line Interface, 
  • Przez przeglądarkę WWW, 
  • Dedykowana aplikacja
Typ obudowy
  • Desktop
  • Rack
Wentylator Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 19 W
Zasilanie

8 V - 30 V

Wymiary

440 x 144 x 44 mm

Waga 2 kg

Opcje modułów SFP/SFP+
 - Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC) - S-85DLC05D
 - Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)  - S-31DLC20D
 - Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)  - S+85DLC03D
 - Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC) - S+31DLC10D

Kompatybilność pozostałych wkładek SFP MikroTik - tutaj...

Data dodania produktu do sklepu: 26/01/2020.  / Akt.: 26/01/2020  (311)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
MikroTik
Strona Domowa MikroTik
Inne produkty
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
126,69 zł
54,12 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...