Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » S+31DLC10D |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
1.820,40 zł
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
115,62 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)

Symbol: S+31DLC10D; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
706,02 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-6 dni

Specyfikacja: MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm

Kod producenta: MT S+31DLC10D

Typ interfejsu: SFP+ / 10G
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10 GMbit/s
Złącze światłowodowe: 1x Dual LC / UPC
Obudowa: metalowa
Maksymalny dystans transferu: 10 km
Długość fali : 1310nm
Typ światłowodu: SM / singlemode
DDM: tak
Zakres pracy w temperaturach: -40 to +70C

Kompatybilność wkładek SFP MikroTik - tutaj...

Data dodania produktu do sklepu: 26/01/2020.  / Akt.: 26/01/2020  (122)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
MikroTik
Strona Domowa MikroTik
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS105GE ProSafe 5xGEth L2
Switch Netgear GS105GE ProSafe 5xGEth L2
145,14 zł
137,76 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...