Sklep » Katalog » Puszki, Gniazda, LAN, RJ45 » Moduły RJ45 Keystone » 210720 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
  Moduły RJ45 Keystone
  Puszki, Ramki, Gniazda kmpl
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
8.890,44 zł
7.859,70 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
706,02 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, czarny / 210720

Symbol: 210720; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
9,84 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-5 dni

Specyfikacja: Moduł Keystone RJ45 UTP Cat.6, czarny

Opis produktu:
 
 - Łatwe zarabiania kabla
 - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6
 - Zarabianie kabla narzędziem uderzeniowym standardu 110 oraz Krone
 - Zgodność ze standardem ANSI/TIA/EIA 568B.2-1 Cat6

Parametry techniczne:
 
 - Plastikowa obudowa
 - Do zastosowania z kablami typu linka oraz drut od 22 do 26 AWG
 - Zatwierdzony przez EIA/TIA
 - Zgodny z UL
 - Oznaczenie kolorystyczne 568A/B
 - Temperatura pracy: -40 - 80°C

Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat.6; Zgodność ze standardem: ANSI/TIA/EIA 568B.2 Cat.6; Do zastosowania z kablami typu linka i drut od 22 do 26 AWG; Zarabianie kabla narzędziem uderzeniowym standartu: 110 i Krone

Data dodania produktu do sklepu: 24/01/2020.  / Akt.: 24/01/2020  (33)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Intellinet
Strona Domowa Intellinet
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
8.890,44 zł
7.859,70 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...