Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » J4859D-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Konsola RACK 19" 1U Klawiatura/Touchpad 19" 1xUSB KB-100B
Konsola RACK 19" 1U Klawiatura/Touchpad 19" 1xUSB KB-100B
1.351,77 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38
4.440,30 zł
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
354,24 zł
Kompatybilny Moduł HP J4859D-C 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC

Symbol: J4859D-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 6 szt.
   Cena brutto:
217,71 zł
W promocji:
191,88 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.


Nazwa produktu Kompatybilny z HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
Oznaczenie producenta J4859D-C
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje







• moduł 1Gb do światłowodu SM oraz MM w standardzie 9/125 µm; 50/62.5 µm
• długość fali: 1310 nm
• gniazdo: LC (duplex)
• maksymalny dystans 2 - 550 m dla 50 µm @ 500 MHz*km
• maksymalny dystans 2 - 10 km dla 9/125 µm
• moduł pracuje w standardzie IEEE 802.3z typ 1000Base-LX (tylko pełny duplex)
Szerokość 1,37 cm
Wysokość 1,23 cm
Długość 5,69 cm
Masa netto 0,02 kg

Data dodania produktu do sklepu: 26/09/2018.  / Akt.: 14/06/2022  (2360)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP / 3COM Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
285,36 zł
215,25 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...