Sklep » Katalog » Komputery Rack 19" » 17-03H |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
496,55 zł
UPS Rack19" 2U APC 1000VA/600W SMC1000I-2UC
UPS Rack19" 2U APC 1000VA/600W SMC1000I-2UC
4.374,25 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
44,65 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B660(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03H38

Symbol: 17-03H; Waga transp.: 10.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
4.960,10 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24 - 36
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-5 dni
Gwarancja na poszczególne podzespoły [tak/nie]: TAK

Elementy wchodzące w skład zestawu:

  • Obudowa Rack 19" 2U / 38 cm głębokości (483 x 88 x 380mm) - opis ...
  • Zasilacz ATX 400W / 8cm wentylator (opis.)
    • PSF400b..
  • Procesor Intel Core i3-12100 3,3GHz, L3-6MB, LGA1700 lub dopłata do opcji i5 oraz i7 poniżej.
  • Płyta główna Gigabyte bazująca na chipsecie B660 standard ATX, 4x DDR4 (max. 128GB) - parametry płyty głównej poniżej:
Model

B660M DS3H DDR4

Gniazdo procesora LGA1700
Rodzina procesora Bez procesora
Zintegrowany procesor Nie
Producent chipsetu Intel
Chipset

Intel B660 Express

Rodzaj pamięci DDR4
Liczba gniazd DDR4 4
Częstotliwość szyny pamięci
  • 2133 MHz - 5333MHz
Maks. wielkość pamięci 128 GB
Gniazda rozszerzeń
  • 2 x PCIe 3.0 x 1
  • 1 x PCIe 4.0 x 16
Maksymalna ilość urządzeń SATA 4
RAID Tak  (SATA)
Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów

RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10

Interfejs sieciowy 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Porty USB na tylnym panelu 6
Porty USB do wyprowadzenia z płyty 6
Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 5
Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 1
Port / Złącze COM Tak (opcjonalnie za pomocą wyprowadzenia na kablu)
Złącza zewnętrzne
  • 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo
  • 1 x D-Sub
  • 2 x DisplayPort
  • 1 x HDMI
  • 1 x Głośnik centralny / Subwoofer
  • 1 x Line In
  • 1 x MIC
  • 1 x RJ-45
  • 2 x USB 2.0
  • 3 x USB 3.0
  • 1 x USB 3.1 Type-C
Złącza dostępne na płycie
  • 1 x 4pin wentylator procesora
  • 3 x 4pin wentylator obudowy
  • 1 x 8pin 12V zasilanie
  • 1 x 24pin ATX zasilanie
  • 2 x M.2
  • 4 x SATA III 6Gb/s
  • 2 x USB 2.0/1.1
  • 1 x USB 3.0
  • 1 x Port szeregowy
  • 1 x Port równoległy
  • 1 x TPM
  • 1 x System panel
  • 1 x Przedni panel audio
  • 1 x Wyjście S/PDIF
  • 1 x Przycisk Clear CMOS
  • 1 x Przycisk zasilania
  • 1 x Przycisk reset
  • 1 x Przycisk Q-Flash Plus
Funkcje specjalne
  • Support for APP Center
  • * Available applications in APP Center may vary by motherboard model. Supported functions of each application may also vary depending on motherboard specifications.
  • @BIOS
  • EasyTune
  • Fast Boot
  • Game Boost
  • ON/OFF Charge
  • RGB Fusion
  • Smart Backup
  • System Information Viewer
  • Support for Q-Flash Plus
  • Support for Q-Flash
  • Support for Xpress Install
Bios
  • 1 x 256 Mbit flash
  • Use of licensed AMI UEFI BIOS
  • PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Format płyty micro ATX
Wymiary

24.4cm x 24.4cm

Obsługiwane systemy operacyjne
  • Windows 10
  • Windows 11
B660M DS3H DDR4
  • Markowa pamięć 8GB (2x4GB) DDR4/2666 lub za dopłatą 16GB (2x8GB) DDR4 lub 32GB (2x16GB) DDR4 - dopłaty w opcjach poniżej
DDR 2x
  • Karta graficzna - Gigabyte GTX 1650 OC LP 4GB 128bit GDDR5 HDMI/DP/DVI
    • Gigabyte Karta graficzna GTX 1650 OC LP 4GB 128bit GDDR5 HDMI/DP/DVI
    • Złącze karty graf. PCI-E 16x ver. 3.0
    • Producent chipsetu nVidia Chipset GeForce GTX 1650
    • Rodzaj pamięci DDR5
    • Szyna pamięci 128-bitowa
    • Wielkość pamięci VRAM 4 GB
    • Taktowanie rdzenia 1695 MHz
    • Rdzenie CUDA: 896
    • Taktowanie pamięci 8002 MHz
    • Porty wideo 1 x DVI-D, 1 x HDMI 1 x DisplayPort
    • Chłodzenie Aktywne
    • Obsługiwane standardy DirectX 12 OpenGL 4.6
  • Nagrywarka DVD-RW.
  • Dysk twardy do wyboru - wg opcji poniżej- cena komputera zostanie zwiększona o wybrane opcje dysku.

Elementy dodatkowe, opcjonalne - należy je dobrać "do koszyka" jako kolejny produkt

  • Zalecamy system operacyjny Windows - opis ...
  • dodatkowy kontroler 1xCOM (RS232) Low Profile - opis ...
  • dodatkowy kontroler 2xCOM (RS232) Low Profile - opis ...
  • dodatkowy kontroler 4xCOM (RS232) Low Profile - opis ...
  • Dzięki teleskopowym szynom obudowę można wygodnie wysunąć z szafy rackowej - opis...

Dostępne Opcje:
Dysk M.2 SSD [1]:
Dysk M.2 SSD [2]:
Dysk SATA [1]:
Dysk SATA [2]:
Pamięć RAM:
Wybór procesora:
Data dodania produktu do sklepu: 14/08/2022.  / Akt.: 15/08/2022  (2529)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile
Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile
Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile
Gniazdo LPT do płyty głównej (DB25) LowProfil
Gniazdo LPT do płyty głównej (DB25) LowProfil
Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, EN, DVD
Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, EN, DVD
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
694,09 zł
600,73 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...