Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » 0231A562-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
2.881,82 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
2.881,82 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
2.881,82 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC

Symbol: 0231A562-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 3 szt.
   Cena brutto:
208,26 zł
W promocji:
190,70 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

  • Do 1,25Gb/s prędkości połączenia
  • Standard obudowy SFP ze złączem LC Duplex
  • Duplex LC Multi-Mode Transceiver
  • 850nm VCSEL Laser Sender
  • Do 550m długości transmisji przy Multimode światłowodzie
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • kompatybilny z IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C
  • RoHS Compliant

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2013.  / Akt.: 10/01/2018  (691)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom
1 x Patch Panel niewyposażony 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 szary
1 x Patch Panel UTP kat.6 48xRJ45 19''/1U Drakom
1.186,85 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
H3C Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
291,07 zł
253,43 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...