Sklep » Katalog » Router, Access Point » DSL-2680 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
172,20 zł
Router Asus TUF-AX4200 WIFI 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
Router Asus TUF-AX4200 WIFI 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
664,20 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> Projekt wydruku I/O Shield
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> Projekt wydruku I/O Shield
79,95 zł
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA

Symbol: DSL-2680; Waga transp.: 1.00 kg;  Ilość w mag.: 1 szt.
   Cena brutto:
92,25 zł
W promocji:
55,35 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GPI24

Urządzenie DSL-2680 to niedrogi, szybki, zdalny router z technologią bezprzewodową Wireless N 150 oraz modemem ADSL2/2 (Annex A) do użytku domowego lub w małym biurze.

 Specyfikacja techniczna

- Przeznaczenie - ADSL (stacjonarne, analogowe sieci telefoniczne Annex A)
- Obsługa WiFi
- Standard bezprzewodowy 150 (Mbps) - 802.11n
- Liczba portów lan - 2
- Porty lan (typ) - RJ45
- Porty LAN - 10/100TX
- Liczba portów wan - 1
- Porty wan (typ) - RJ11

- Virtual Server
- Rozbudowany QoS
- Rozbudowana Zapora ogniowa

- Vpn - Multiple PPTP/IPSec/L2TP pass-through

Wymiary

148 x 113 x 32 mm

Zasilanie

Zasilacz zewnętrzny

Obsługiwane protokoły routingu

IP Static Routing, NAT, RIP, DHCP, Virtual Server, DNS

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

Przez przeglądarkę WWW

Data dodania produktu do sklepu: 18/01/2013.  / Akt.: 29/11/2020  (4546)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
D-Link
Strona Domowa D-Link
Inne produkty
Promocje więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
492,00 zł
430,50 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...