Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » DEM-315GT-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
1.069,59 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
4.363,15 zł
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034
1.125,67 zł
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-315GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC)

Symbol: DEM-315GT-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
683,88 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.


Symbol producenta DEM-315GT-C
Nazwa produktu Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC) module, max. 70km
Produkt Kompatybilny z D-Link
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje

• maksymalny zasięg przy kablu światłowodowym Singlmodoe 9/125 - 70km
• 1550nm
• napięcie zasilania modułu 3.3V
Urządzenia w których jest wykorzystywany wszystkie przełączniki i moduły przełączników z portem MiniGBIC/SFP

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2012.  / Akt.: 31/03/2014  (600)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
D-Link Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
317,32 zł
236,62 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...