Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » J4859C-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
87,67 zł
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
637,63 zł
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
763,83 zł
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC

Symbol: J4859C-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
221,84 zł
W promocji:
192,62 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.


Nazwa produktu Kompatybilny z HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
Oznaczenie producenta J4859C-C
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje







• moduł 1Gb do światłowodu SM oraz MM w standardzie 9/125 µm; 50/62.5 µm
• długość fali: 1310 nm
• gniazdo: LC (duplex)
• maksymalny dystans 2 - 550 m dla 62.5 µm @ 500 MHz*km
• maksymalny dystans 2 - 550 m dla 50 µm @ 500 MHz*km
• maksymalny dystans 2 - 10 km dla 9/125 µm
• typ kabla: Multi-mode z normą ITU-T G.651 i ISO/IEC 793-2 typu A1b lub A1a
• typ kabla: Single-mode z normą ITU-T G.652 i ISO/IEC 793-2 typu B1
• moduł pracuje w standardzie IEEE 802.3z typ 1000Base-LX (tylko pełny duplex)
Szerokość 1,37 cm
Wysokość 1,23 cm
Długość 5,69 cm
Masa netto 0,02 kg

 

Produkt można zastosować:
HP 1700 Switch Series (Fast Ethernet) HP 1700-24 Switch (J9080A)
HP 1810 Switch Series (Gigabit Ethernet) HP 1810-24G Switch (J9450A)
HP 2510 Switch Series HP 2510-48 Switch (J9020A) HP 2510-24G Switch (J9279A) HP 2510-48G Switch (J9280A) HP 2510-24 Switch (J9019B)
HP 2520 Switch Series HP 2520-8-PoE Switch (J9137A) HP 2520-24-PoE Switch (J9138A) HP 2520-8G-PoE Switch (J9298A) HP 2520-24G-PoE Switch (J9299A)
HP 2610 Switch Series HP 2610-24 Switch (J9085A) HP 2610-24-PPoE Switch (J9086A) HP 2610-24-PoE Switch (J9087A) HP 2610-48 Switch (J9088A) HP 2610-48-PoE Switch (J9089A) C2106982HP_ProCurve Switch 2610-24
HP 2810 Switch Series HP 2810-24G Switch (J9021A) HP 2810-48G Switch (J9022A)
HP 2910 al Switch Series HP 2910-24G al Switch (J9145A) HP 2910-48G al Switch (J9147A) HP 2910-48G-PoE+ al Switch (J9148A) HP 2910-24G-PoE+ al Switch (J9146A)
HP 3500 yl Switch Series HP 3500-24 Switch (J9470A)HP 3500-24-PoE Switch (J9471A) HP 3500-48 Switch (J9472A) HP 3500-48-PoE Switch (J9473A) HP 3500-24G-PoE+ yl Switch (J9310A) HP 3500-24G-PoE yl Switch (J8692A)
HP 4200 vl Modular Ethernet Switch Series HP 4-port Mini-GBIC vl Module (J8776A)
HP 5400 zl Modular Ethernet Switch Series HP 20-port Gig-T / 4-port Mini-GBIC zl Module (J8705A) HP 24-port Mini-GBIC zl Module (J8706A)
HP 6200-24G-mGBIC yl Switch HP 6200-24G-mGBIC yl Switch (J8992A)
HP 6600 Switch Series HP 6600-24G-4XG Switch (J9264A) HP 6600-24XG Switch (J9265A)

Data dodania produktu do sklepu: 08/10/2011.  / Akt.: 18/12/2020  (4712)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 2m duplex QuickFiber (SM9/LC2)
SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 2m duplex QuickFiber (SM9/LC2)
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Switch HP 1820-24G J9980A 24x1G, 2x1G/SFP
Switch HP 1820-24G J9980A 24x1G, 2x1G/SFP
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP / 3COM Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
308,19 zł
268,34 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...