Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » AGM732F-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
3.653,10 zł
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
365,31 zł
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
662,97 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)

Symbol: AGM732F-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
255,72 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

 

Symbol producenta: AGM732F-C
Nazwa produktu: Moduł kompatybilny z AGM732F 1000BaseLX (LC)
Specyfikacja techniczna: •Numer produktu: AGM732F-C
•Nazwa produktu: Moduł kompatybilny z Netgear 1000Base-LX SFP
•Typ urządzenia: Transceiver module

•Typ produktu: SFP
•Prędkość połączenia: 1.25Gbps
•Długość fali: 1310nm
•Zasieg: 10km (Single Mode)
•Typ połączenia: LC Duplex
•Typ kabla: Single-Mode Fiber (SMF)
Rodzaj: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Urządzenia, w których miedzy innymi jest wykorzystywany: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F oraz pozostałe urządzenia Netgear wyposażone w gniazdo SFP

Data dodania produktu do sklepu: 06/07/2011.  / Akt.: 04/07/2022  (4120)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Switch HP 1910-24 JG538A 24xFE, 2x1G/Combo
Switch HP 1910-24 JG538A 24xFE, 2x1G/Combo
Switch HP V1920-48G JG927A 48x1GEth, 4xSFP
Switch HP V1920-48G JG927A 48x1GEth, 4xSFP
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Netgear AGM731F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM731F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Switch HP V1910-16G JE005A 16x1GEth, 4xSFP (3CRBSG2093-ME)
Switch HP V1910-16G JE005A 16x1GEth, 4xSFP (3CRBSG2093-ME)
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
313,90 zł
273,31 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...