Sklep » Katalog » D-Link Comp. » DEM-431XT-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel  /10F36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel /10F36
2.784,80 zł
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
617,16 zł
Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile
Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile
530,26 zł
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-431XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)

Symbol: DEM-431XT-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
372,82 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 5-6 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

  • Moduł nadawczo-odbiorczy kompatybilny z D-Link DEM-431XT
  • Do 10,5Gb/s prędkości połączenia
  • Standard obudowy SFP+ ze złączem LC Duplex
  • Hot-pluggable SFP+
  • Duplex LC Multi-Mode Transceiver
  • 850 nm VCSEL nadajnik optyczny
  • do 300 metrów zasięgu przy światłowodzie OM3
  • do 82 metrów zasięgu przy światłowodzie OM2
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • kompatybilny z IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
  • RoHS Compliant
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C

Data dodania produktu do sklepu: 13/03/2015.  / Akt.: 13/03/2015  (625)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)
869,07 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
D-Link Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
292,21 zł
254,42 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...