Sklep » Katalog » D-Link Comp. » DEM-310GT-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
293,47 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38
4.068,25 zł
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
293,47 zł
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-310GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)

Symbol: DEM-310GT-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
245,61 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.


Symbol producenta DEM-310GT-C
Nazwa produktu Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) module, max. 10km
Produkt Kompatybilny z D-Link
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje

• maksymalny zasięg przy kablu światłowodowym Singlmodoe 9/125 - 10km
• 1310nm
• napięcie zasilania modułu 3.3V
Urządzenia w których jest wykorzystywany wszystkie przełączniki i moduły przełączników z portem MiniGBIC/SFP

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2012.  / Akt.: 17/07/2014  (542)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-315GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC)
1.498,83 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
D-Link Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
292,21 zł
254,42 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...