Sklep » Katalog » Karty RS232 / COM / LPT » Y-7504 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
2.869,59 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
706,02 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil

Symbol: Y-7504; Waga transp.: 0.30 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
102,09 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni

Opis: Unitek Y-7504 PCI Express kontroler 2x RS-232

Karta rozszerzeń na interfejsie PCI-Express.

Specyfikacja techniczna:
• karta PCI-Express 1x,
• zgodna ze specyfikacją PCI-Express 1.0,
• chipset Moschip MCS9835CV,
• dwa porty RS-232 DB9 na "śledziu",
• karta full-profile, (opcja LowProfil)
• kompatybilna z UART 16C550,
• 16 bajtowa transmisja FIFO,
• szybkość transmisji do 1Mbps,
• wsparcie dla sprzętowego sterowania przepływem.

Data dodania produktu do sklepu: 11/03/2014.  / Akt.: 14/06/2018  (726)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil
1 x Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile
1 x Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile
430,50 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Unitek
Strona Domowa Unitek
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear JGS516 ProSafe 16xGEth L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516 ProSafe 16xGEth L2 Rack19"
509,22 zł
488,31 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...