Sklep » Katalog » Router, Access Point » Vigor2120 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
2.724,45 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
236,16 zł
Router Dray Tek Vigor 2120 DSL, 1xWAN, 4xLAN, 2xVPN, USB

Symbol: Vigor2120; Waga transp.: 1.60 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
627,30 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-3 dni

Porty WAN 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Porty LAN 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Tryb pracy Router

Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja •CLI - Command Line Interface
•DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
•DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
•DMZ
•DNS
•E-mail alert of WAN fail
•GUI - graficzny interfejs użytkownika
•HTTP - Hypertext Transfer Protocol
•HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure
•Klonowanie adresu MAC
•Zdalne zarządzanie
•SNMP - Simple Network Management Protocol
•Syslog - Security Issues in Network Event Logging
•Telnet
•zarządzanie przez przeglądarkę WWW

Obsługiwane protokoły routingu
•ruting dynamiczny
•ruting statyczny

Obsługiwane protokoły i standardy Advanced QoS (Per-User Rate Limiting)
Protokoły uwierzytelniania i kontroli dostępu SSL - Secure Sockets Layer
Obsługiwane protokoły VPN
•IPSec
•IPSec pass-trough
•L2TP
•L2TP pass-trough
•PPTP
•PPTP pass-trough
•SSL VPN

Liczba kanałów IPSec VPN 2
Maksymalna liczba kanałów VPN 2
Obsługa WLAN Nie
Obsługiwane sieci WirelessLAN N/A
Złącze anteny zewnętrznej Nie
Wysokość 53,5 mm
Szerokość 147,8 mm
Głębokość 216,4 mm
Masa netto 1,3 kg

Vigor2120

Data dodania produktu do sklepu: 26/10/2015.  / Akt.: 06/01/2017  (487)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Dray Tek
Strona Domowa Dray Tek
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...