Sklep » Katalog » Panele krosowe » 6058185 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
115,62 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
2.804,40 zł
Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U CN RAL 9005 czarny/szary

Symbol: 6058185; Waga transp.: 2.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
258,30 zł


Długość gwarancja [miesiące]: R24
Gwarancja producenta [door too door]: n/d
Opcja certyfikacji 25 lat gwarancji [tak/nie]: tak

 

Kod producenta 6058 185
Nazwa produktu Patch Panel UTP kat.5e 24*RJ45 19''/1U CobiNet TopLink RAL 9005 czarny lub szary
Wysokość U 1U
Złącza 24 nieekranowane porty RJ45 kat.5e IDC LSA
Mocowanie 19"
Kolor Czarny RAL 9005
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje W zestawie znajduje sie komplet śrub do mocwania oraz tylna podpora organizująca kable.

Dostępne Opcje:
Kolor obudowy:
Data dodania produktu do sklepu: 06/03/2010.  / Akt.: 20/01/2014  (728)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Patch Panel niewyposażony 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 szary
1 x Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom
565,80 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
CobiNet
Strona Domowa CobiNet
Inne produkty
Promocje więcej
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...