Sklep » Katalog » Moduły SFP, GBiC, Switche |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
95,90 zł
Router Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000 1xWAN 1xSFP 4xLAN/DMZ Device Only USGFLEX100-EU0101F
Router Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000 1xWAN 1xSFP 4xLAN/DMZ Device Only USGFLEX100-EU0101F
2.613,01 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Digitus DN-10132 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Digitus DN-10132 (opcja Low Profile)
211,26 zł
Moduły SFP, GBiC, Switche Moduły SFP, GBiC, Switche
Połączenia światłowodowe| Sieci komputerowe| Pomiary sieci

Moduły GiBC
   Oferujemy kompatybilne moduły GBiC, SFP i XFP czołowych producentów sprzętu aktywnego. Dostarczamy je naszym klientom od kilku lat, a wysoka jakość produktów potwierdzona jest bezawaryjnością oferowanych przez nas modułów.
W stałej ofercie mamy do zaoferowania akcesoria do sprzętu sieciowego HP (3COM), Cisco, Linksys, Netgear, DEEL. Jednak w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienie dla produktów innych producentów:

  • Nortel - zobacz w sklepie...,
  • D-Link  - zobacz w sklepie...,
  • Allied Telesis  - zobacz w sklepie...,
  • Juniper  - zobacz w sklepie...,
  • Netgear  - zobacz w sklepie...,
  • H3C  - zobacz w sklepie...,
  • Extreme  - zobacz w sklepie... 
  • Finisar - zobacz w sklepie...

    Dobór odpowiedniego modułu do urządzenia jest bardzo prosty. Jeżeli tylko znajdziemy w specyfikacji jaki model oryginalnego produktu pracuje z danym modelem switcha czy routera, to jego odpowiednik będzie miał zazwyczaj taki sam symbol, tylko zakończony końcówką -C.
Przykład: oryginalny produkt HP J4859C, a kompatybilny z HP J4859C -> J4859C-C.

  Na produkty kompatybilne udzielamy pisemnej gwarancji, która wynosi standardowo 24 miesiące. Dla niektórych produktów możemy udzielić 36 miesięcy gwarancji. Gwarancja ta udzielana jest za niewielką dopłatą do ceny w momencie zakupu produktu.

GBiC
    Oprócz kompatybilnych produktów, możemy dostarczać naszym klientom również moduły produkowane przez producentów danego sprzętu aktywnego - oryginalne. Wtedy długość gwarancji na produkty wynosi tyle, ile udziela jej dany producent. Jeżeli jakiegoś modelu nie ma w asortymencie sklepu, to zachęcam do składania zapytań - sprawdzimy czy dany model jesteśmy w stanie dostarczyć.

Kontynuuj
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
247,40 zł
225,16 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
230,72 zł
211,26 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...