Start » Katalog » Logowanie |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik | Komputery PC -> Rack 19" | Tranceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP | Extendery | Kable światłowodowe na zamówienie | Sieci LAN | Domany,www | Serwis | Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, (14-Gen.) Intel i5/i7, 32/64GB-DDR5, Gigabyte Z790(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08J38
Komputer Rack 19" 4U, (14-Gen.) Intel i5/i7, 32/64GB-DDR5, Gigabyte Z790(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08J38
3.830,00 zł
3.740,00 zł
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
140,00 zł
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
578,00 zł
Witaj, Zaloguj Się Witaj, Zaloguj Się
Nowy Klient Zarejestrowany Klient
Jestem nowym klientem.

Tworząc konto w INFOTRONIK będziesz mógł szybciej robić zakupy, śledzić status swoich zamówień i oglądać historię swoich zakupów.

Jeżeli nie chcesz tworzyć u nas swojego konta, to możesz dokonać zamówienia wysyłająć email - zakładka KONTAKT.
Kontynuuj
Jestem zarejestrowanym klientem i mam już swoje konto.
Adres E-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-310GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-310GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
175,00 zł
119,00 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
33,00 zł
27,00 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...