Sklep » Katalog |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
185,13 zł
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
998,23 zł
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
998,23 zł
INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

      Każdy Klient, który dokonał już zakupów w naszym sklepie, może łatwo się zalogować podając swój e-mail i hasło. Nowi Klienci mogą składać zamówienia po wypełnieniu krótkiego formularza.

      Możesz zapoznawać się z naszymi cenami i specyfikacją towarów. Staramy się dokładnie opisywać oferowane produkty, ale jeżeli te informacje nie są wystarczające, to zawsze możesz zapytać o dodatkowe szczegóły.
      Po dodaniu towarów do koszyka, skalkulujesz łączną kwotę stanowiącą Twoje zakupy. W momencie, kiedy zdecydujesz się złożyć zamówienie, wejdź do zawartości koszyka i kliknij ZAMÓW. Następnie wybierz formę płatności i rodzaj przesyłki. Na koniec kliknij pole "Potwierdź zamówienie", a otrzymamy od Ciebie informację o wybranych produktach. Twoje zamówienie będzie przez nas zweryfikowane, a następnie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić jego realizację.

sierpień - Nowe Produkty
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
4.154,27 zł
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
75,05 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte B460(RAID-SATA) /05B30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte B460(RAID-SATA) /05B30
2.989,67 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48
2.919,62 zł
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
123,84 zł
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
291,46 zł
Karta sieciowa 10Gbps PCI-E ASUS  XG-C100C
Karta sieciowa 10Gbps PCI-E ASUS XG-C100C
587,93 zł
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
998,23 zł
Karta sieciowa INTEL Converged X520-DA2, 2xSFP+/ E10G42BTDABLK
Karta sieciowa INTEL Converged X520-DA2, 2xSFP+/ E10G42BTDABLK
1.626,18 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel  /10F36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel /10F36
2.739,49 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38
2.808,29 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38
3.952,88 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38
4.433,22 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID) 2xLAN /16H48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID) 2xLAN /16H48
3.282,39 zł
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A
1.094,55 zł
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A
581,67 zł
Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+
Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+
1.213,38 zł
Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+
Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+
1.788,80 zł
Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop
Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop
550,40 zł
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
991,97 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25
3.164,80 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25
3.383,71 zł
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
323,99 zł
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE
185,13 zł
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
12,51 zł
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
13,76 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08K38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08K38
3.287,39 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
207,65 zł
190,14 zł
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
181,38 zł
172,63 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...