Sklep » Katalog |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
236,16 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
2.869,59 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
2.804,40 zł
INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

      Każdy Klient, który dokonał już zakupów w naszym sklepie, może łatwo się zalogować podając swój e-mail i hasło. Nowi Klienci mogą składać zamówienia po wypełnieniu krótkiego formularza.

      Możesz zapoznawać się z naszymi cenami i specyfikacją towarów. Staramy się dokładnie opisywać oferowane produkty, ale jeżeli te informacje nie są wystarczające, to zawsze możesz zapytać o dodatkowe szczegóły.
      Po dodaniu towarów do koszyka, skalkulujesz łączną kwotę stanowiącą Twoje zakupy. W momencie, kiedy zdecydujesz się złożyć zamówienie, wejdź do zawartości koszyka i kliknij ZAMÓW. Następnie wybierz formę płatności i rodzaj przesyłki. Na koniec kliknij pole "Potwierdź zamówienie", a otrzymamy od Ciebie informację o wybranych produktach. Twoje zamówienie będzie przez nas zweryfikowane, a następnie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić jego realizację.

kwiecień - Nowe Produkty
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
2.915,10 zł
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
1.503,06 zł
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
8.890,44 zł
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
4.391,10 zł
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
2.115,60 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
236,16 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), 4x mDP /17F38
3.763,80 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
2.692,47 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
2.804,40 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
2.724,45 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38
2.810,55 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
2.869,59 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
2.896,65 zł
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
1.820,40 zł
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
664,20 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
706,02 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
115,62 zł
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
84,87 zł
Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz
Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz
1.537,50 zł
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
1.168,50 zł
Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz
Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz
232,47 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355
8,61 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, czarny / 210720
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, czarny / 210720
9,84 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737
6,15 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, zielony / 210638
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, zielony / 210638
6,15 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, pomar. / 210775
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, pomar. / 210775
6,15 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
630,99 zł
546,12 zł
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94 zł
199,26 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...