Sklep » Katalog » No Name |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> zamówienie ilości wydruków do projektu
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> zamówienie ilości wydruków do projektu
29,52 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI H510M (H470), 1xSSD-M2, 1xLAN /17J38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI H510M (H470), 1xSSD-M2, 1xLAN /17J38
2.988,90 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> Projekt wydruku I/O Shield
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> Projekt wydruku I/O Shield
77,49 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 85 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Adapter / Spliter 1xRJ45/4xRJ11 (1xLAN / 4xTelefon) Adapter / Spliter 1xRJ45/4xRJ11 (1xLAN / 4xTelefon)  No Name   1RJ45/4RJ11  Do Koszyka   24,60 zł 
Adapter LC/LC UPC MM Adapter LC/LC UPC MM  No Name   AdLC/MM-UPC  Do Koszyka   5,90 zł 
Adapter LC/LC UPC SM Adapter LC/LC UPC SM  No Name   AdLC/SM-UPC  Do Koszyka   7,38 zł 
Adapter SC/SC UPC MM Adapter SC/SC UPC MM  No Name   AdSC/MM-UPC  Do Koszyka   4,18 zł 
Adapter SC/SC UPC SM Adapter SC/SC UPC SM  No Name   AdSC/SM-UPC  Do Koszyka   6,89 zł 
Gniazdo eSata na śledziu (Low Profile) Gniazdo eSata na śledziu (Low Profile)  No Name   61826  Do Koszyka   11,07 zł 
Kabel 1x COM RS-232 Gniazdo DB9/M z kablem Kabel 1x COM RS-232 Gniazdo DB9/M z kablem  No Name   IT-81007  Do Koszyka   11,07 zł 
Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile Kabel 1x COM RS-232 na śledziu LowProfile  No Name   IT-91007  Do Koszyka   17,22 zł 
Kabel 230V przedłużacz Kabel 230V przedłużacz  No Name   230V-P  Do Koszyka   12,30 zł 
Kabel 2x COM 2x RS-232 na śledziu Kabel 2x COM 2x RS-232 na śledziu  No Name   IT-71007  Do Koszyka   14,76 zł 
Kabel do monitora DVI - przedłużacz DVI-Ż/DVI-M Kabel do monitora DVI - przedłużacz DVI-Ż/DVI-M  No Name   DVI M/Ż  Do Koszyka   25,00 zł 
Kabel do monitora DVI-M/DVI-M 1,8m Kabel do monitora DVI-M/DVI-M 1,8m  No Name   DVI2m1.8  Do Koszyka   25,00 zł 
Kabel do monitora DVI-VGA 1,8 - 2,0m Kabel do monitora DVI-VGA 1,8 - 2,0m  No Name   DVI-VGA  Do Koszyka   35,67 zł 
Kabel miniHDMI-HDMI 1,8m Kabel miniHDMI-HDMI 1,8m  No Name   00175  Do Koszyka   22,14 zł 
Kabel PS/2 przedłużacz 1,8m - mysz lub klawiatura Kabel PS/2 przedłużacz 1,8m - mysz lub klawiatura  No Name   AKGEMP00100  Do Koszyka   6,15 zł 
Kabel PS/2 przedłużacz 3,0m - mysz lub klawiatura Kabel PS/2 przedłużacz 3,0m - mysz lub klawiatura  No Name   AKGEMP00200  Do Koszyka   7,00 zł 
Kabel telefoniczny 4-żyłowy płaski biały Kabel telefoniczny 4-żyłowy płaski biały  No Name   IT-00244  Do Koszyka   0,43 zł 
Kabel telefoniczny 4-żyłowy płaski czarny Kabel telefoniczny 4-żyłowy płaski czarny  No Name   IT-00244  Do Koszyka   0,46 zł 
Kabel USB 2.0 1,8m A-B, czarny Kabel USB 2.0 1,8m A-B, czarny  No Name   IT00312/1,8M  Do Koszyka   8,00 zł 
Kabel USB 2.0 3,0m A-A przedłużacz Ferr/plec. Kabel USB 2.0 3,0m A-A przedłużacz Ferr/plec.  No Name   IT00396/3M  Do Koszyka   22,14 zł 
Kabel USB 2.0 3,0m A-B, czarny Kabel USB 2.0 3,0m A-B, czarny  No Name   IT00312/3M  Do Koszyka   10,00 zł 
Kabel USB-mini USB1.1 1,8m (Canon) Kabel USB-mini USB1.1 1,8m (Canon)  No Name   IT00175/1,8M  Do Koszyka   10,00 zł 
Kabel zasiląjący 230V Kabel zasiląjący 230V  No Name   230V  Do Koszyka   11,07 zł 
Kabel zasilajacy 230V "koniczynka" Kabel zasilajacy 230V "koniczynka"  No Name   230V-K  Do Koszyka   12,30 zł 
Kabel zasilający 230V kątowy Kabel zasilający 230V kątowy  No Name   230V-KK  Do Koszyka   14,76 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. LEWA 6cm R33SL Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. LEWA 6cm R33SL  No Name   R33SL  Do Koszyka   109,47 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. PRAWA 6cm R33SR Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. PRAWA 6cm R33SR  No Name   R33SR  Do Koszyka   141,45 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 1xPCI-E(x4) Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 1xPCI-E(x4)  No Name   1E161PCI4  Do Koszyka   241,08 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI(32bit) ver.1 Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI(32bit) ver.1  No Name   1E162PCIv1  Do Koszyka   227,55 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI(32bit) ver.2 Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI(32bit) ver.2  No Name   1E162PCIv2  Do Koszyka   236,16 zł 
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI-E(x1) Karta Riser - Adapter 1xPCI-E(x16) + 2xPCI-E(x1)  No Name   1E162PCI1  Do Koszyka   337,02 zł 
Karta Riser - Adapter 3x PCI(32bit) Karta Riser - Adapter 3x PCI(32bit)  No Name   3PCI32  Do Koszyka   153,75 zł 
Osłona wtyków RJ45 gumowa Osłona wtyków RJ45 gumowa  No Name   AKGEMP56001  Do Koszyka   0,60 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e czerwony Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e czerwony  No Name   5C/00030  Do Koszyka   2,46 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e niebieski Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e niebieski  No Name   5N/00030  Do Koszyka   2,46 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e szary Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e szary  No Name   5S/00030  Do Koszyka   2,46 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e zielony Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e zielony  No Name   5Z/00030  Do Koszyka   2,46 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e żółty Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.5e żółty  No Name   5Y/00030  Do Koszyka   2,46 zł 
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.6 niebieski Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.6 niebieski  No Name   6N/00030  Do Koszyka   9,84 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e czerwony Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e czerwony  No Name   5C/00031  Do Koszyka   3,69 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e niebieski Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e niebieski  No Name   5N/00031  Do Koszyka   3,69 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e szary Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e szary  No Name   5S/00031  Do Koszyka   3,69 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e zielony Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e zielony  No Name   5Z/00031  Do Koszyka   3,69 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e żółty Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.5e żółty  No Name   5Y/00031  Do Koszyka   3,69 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.6 niebieski Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.6 niebieski  No Name   6N/00031  Do Koszyka   12,00 zł 
Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.6 szary Patchcabel UTP 1,0 m. Cat.6 szary  No Name   6S/00031  Do Koszyka   12,00 zł 
Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.5e szary Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.5e szary  No Name   S5/00618  Do Koszyka   18,45 zł 
Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.6 szary Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.6 szary  No Name   6S/00618  Do Koszyka   24,00 zł 
Patchcabel UTP 15,0 m. Cat.5e szary Patchcabel UTP 15,0 m. Cat.5e szary  No Name   S5/00594  Do Koszyka   25,83 zł 
Patchcabel UTP 2,0 m. Cat.5e czerwony Patchcabel UTP 2,0 m. Cat.5e czerwony  No Name   5C/00041  Do Koszyka   4,92 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 85 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
28,29 zł
15,99 zł
Kompatybilny Moduł Zyxel SFP-SX-C (SFP-SX-D) MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Kompatybilny Moduł Zyxel SFP-SX-C (SFP-SX-D) MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
188,19 zł
121,77 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...