Sklep » Katalog » Infotronik |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38
3.247,20 zł
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
354,24 zł
Switch Netgear MS108EUP 8x2,5GBE 4x PoE, 4xSFP PoE++
Switch Netgear MS108EUP 8x2,5GBE 4x PoE, 4xSFP PoE++
1.894,20 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 79 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m  Infotronik   FO40mOS2LN  Do Koszyka   492,00 zł 
430,50 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06B25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06B25  Infotronik   17-06B  Do Koszyka   3.813,00 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30  Infotronik   17-05E  Do Koszyka   3.321,00 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25  Infotronik   17-04F  Do Koszyka   3.321,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, ASrock H510M (H470) 1xSSD-M2, 1xLAN /14J38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, ASrock H510M (H470) 1xSSD-M2, 1xLAN /14J38  Infotronik   00-14J  Do Koszyka   3.051,63 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, ASrock H510M (H470), Front-Panel  /10H36 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, ASrock H510M (H470), Front-Panel /10H36  Infotronik   00-10H  Do Koszyka   2.907,72 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38  Infotronik   17-01F  Do Koszyka   3.198,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38  Infotronik   17-03I  Do Koszyka   4.440,30 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z690(RAID M.2&SATA) /07B55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z690(RAID M.2&SATA) /07B55  Infotronik   17-07B  Do Koszyka   3.837,60 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI B760 (RAID SATA) /02A38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI B760 (RAID SATA) /02A38  Infotronik   17-02A  Do Koszyka   3.163,56 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI H510M (H470), 1xSSD-M2, 1xLAN /17J38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI H510M (H470), 1xSSD-M2, 1xLAN /17J38  Infotronik   00-17J  Do Koszyka   2.988,90 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55  Infotronik   00-13M  Do Koszyka   3.493,20 zł 
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610 1xSSD-M2, 1xLAN /09J38  Infotronik   17-09J  Do Koszyka   3.247,20 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GB B760(RAID-SATA) /15A48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GB B760(RAID-SATA) /15A48  Infotronik   17-15A  Do Koszyka   3.198,00 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), 1xLAN /16J48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), 1xLAN /16J48  Infotronik   00-16J  Do Koszyka   3.198,00 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08M38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08M38  Infotronik   00-08M  Do Koszyka   3.431,70 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)  Infotronik   2LC50OM2/3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex  Infotronik   08611  Do Koszyka   45,87 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)  Infotronik   OM3-LCST/D-10  Do Koszyka   86,10 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)  Infotronik   OM3-LCST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)  Infotronik   OM3-LCST/D-2  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)  Infotronik   OM3-LCST/D-3  Do Koszyka   62,73 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)  Infotronik   OM3-LCST/D-4  Do Koszyka   67,65 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)  Infotronik   OM3-LCST/D-5  Do Koszyka   72,57 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-12  Do Koszyka   109,47 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-2  Do Koszyka   49,20 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-4  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-5  Do Koszyka   56,58 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-1  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-2  Do Koszyka   45,51 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-3  Do Koszyka   52,89 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-4  Do Koszyka   59,04 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-1  Do Koszyka   36,90 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-2  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-3  Do Koszyka   43,05 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-4  Do Koszyka   47,97 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex  Infotronik   OM1-LCLC/D-5  Do Koszyka   40,59 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W  Infotronik   C125  Do Koszyka   1.011,06 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W  Infotronik   E125  Do Koszyka   1.052,88 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W  Infotronik   C130  Do Koszyka   1.093,47 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 Front I/O Panel Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 Front I/O Panel  Infotronik   C236  Do Koszyka   944,64 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238  Infotronik   C238  Do Koszyka   883,14 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238  Infotronik   E238  Do Koszyka   977,85 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel  Infotronik   G238  Do Koszyka   949,56 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266 Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266  Infotronik   E266  Do Koszyka   1.054,11 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L  Infotronik   E266L  Do Koszyka   1.168,50 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338 Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338  Infotronik   C338  Do Koszyka   1.008,60 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel  Infotronik   G338  Do Koszyka   1.098,39 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 79 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Juniper SFP-1GE-LX-C Mini-GBIC (EX-SFP-1GE-LX)
Kompatybilny Moduł Juniper SFP-1GE-LX-C Mini-GBIC (EX-SFP-1GE-LX)
218,94 zł
147,60 zł
Kompatybilny Moduł HP JD118B-C X120 1G SFP Gigabit-SX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD118B-C X120 1G SFP Gigabit-SX (LC) miniGBIC
190,65 zł
97,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...