Sklep » Katalog » Infotronik |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obudów Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
1.040,43 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel  /10F36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel /10F36
2.882,70 zł
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
625,82 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 73 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m  Infotronik   FO40mOS2LN  Do Koszyka   521,52 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT /04D25  Infotronik   00-04D  Do Koszyka   3.350,77 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/H410, 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20C25  Infotronik   00-20C  Do Koszyka   3.578,93 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30  Infotronik   00-05C  Do Koszyka   3.376,84 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel  /10F36 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel /10F36  Infotronik   00-10F  Do Koszyka   2.882,70 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), GeForce 1050Ti LP /03F38  Infotronik   00-03F  Do Koszyka   4.211,27 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), QuatroP620/4x mDP /17H38  Infotronik   00-17H  Do Koszyka   4.159,12 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Temp-Panel /14G38  Infotronik   00-14G  Do Koszyka   2.953,11 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA) /02G38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA) /02G38  Infotronik   00-02G  Do Koszyka   3.037,85 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA) /13M55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA) /13M55  Infotronik   00-13M  Do Koszyka   3.389,88 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38  Infotronik   00-01D  Do Koszyka   3.170,84 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z590(RAID M.2&SATA) /07A55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z590(RAID M.2&SATA) /07A55  Infotronik   00-07A  Do Koszyka   3.683,23 zł 
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA) /09F38 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA) /09F38  Infotronik   00-09F  Do Koszyka   2.979,18 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08K38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08K38  Infotronik   00-08K  Do Koszyka   3.285,58 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI B460(RAID-SATA) 2xLAN /15L48  Infotronik   00-15L  Do Koszyka   3.108,26 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID) 2xLAN /16H48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490(RAID) 2xLAN /16H48  Infotronik   00-16H  Do Koszyka   3.408,13 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)  Infotronik   2LC50OM2/3  Do Koszyka   54,76 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex  Infotronik   08611  Do Koszyka   48,62 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)  Infotronik   OM3-LCST/D-10  Do Koszyka   91,27 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)  Infotronik   OM3-LCST/D-1  Do Koszyka   49,54 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)  Infotronik   OM3-LCST/D-2  Do Koszyka   57,37 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)  Infotronik   OM3-LCST/D-3  Do Koszyka   66,49 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)  Infotronik   OM3-LCST/D-4  Do Koszyka   71,71 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)  Infotronik   OM3-LCST/D-5  Do Koszyka   76,92 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-12  Do Koszyka   116,04 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-1  Do Koszyka   49,54 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-2  Do Koszyka   52,15 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-3  Do Koszyka   54,76 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-4  Do Koszyka   57,37 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-5  Do Koszyka   59,97 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-1  Do Koszyka   43,03 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-2  Do Koszyka   48,24 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-3  Do Koszyka   56,06 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-4  Do Koszyka   62,58 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-1  Do Koszyka   39,11 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-2  Do Koszyka   43,03 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-3  Do Koszyka   45,63 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-4  Do Koszyka   50,85 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W  Infotronik   C125  Do Koszyka   1.018,27 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W  Infotronik   E125  Do Koszyka   1.058,69 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W  Infotronik   C130  Do Koszyka   1.000,01 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 Front I/O Panel Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 Front I/O Panel  Infotronik   C236  Do Koszyka   954,38 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238  Infotronik   C238  Do Koszyka   869,63 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238  Infotronik   E238  Do Koszyka   942,65 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel  Infotronik   G238  Do Koszyka   954,38 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266 Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266  Infotronik   E266  Do Koszyka   1.066,51 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L  Infotronik   E266L  Do Koszyka   1.149,95 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338 Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338  Infotronik   C338  Do Koszyka   1.019,57 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel  Infotronik   G338  Do Koszyka   1.110,84 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-C355 Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-C355  Infotronik   C355  Do Koszyka   1.185,15 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 73 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
189,05 zł
179,92 zł
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
217,73 zł
189,05 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...