Sklep » Katalog » Triton |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 2,5Gbps PCI-E Delock 89531 (opcja Low Profile)
293,47 zł
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
4.182,87 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel  /10F36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID-SATA), Front-Panel /10F36
2.784,80 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 5 (z 5 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
HACZYK DO KABLI 40x80 RAX-D2-X48-X3 HACZYK DO KABLI 40x80 RAX-D2-X48-X3  Triton   RAX-D2-X48-X3  Do Koszyka   12,29 zł 
HACZYK DO KABLI 80x80 RAX-D1-X88-X3 HACZYK DO KABLI 80x80 RAX-D1-X88-X3  Triton   RAX-D1-X88-X3  Do Koszyka   12,29 zł 
HACZYK DO KABLI 80x80 RAX-D2-X88-X3 HACZYK DO KABLI 80x80 RAX-D2-X88-X3  Triton   RAX-D2-X88-X3  Do Koszyka   12,29 zł 
ORGANIZER KABLI 19" 1U RAC-VP-X11 ORGANIZER KABLI 19" 1U RAC-VP-X11  Triton   RAC-VP-X11-A1  Do Koszyka   39,94 zł 
ORGANIZER KABLI 19" 1U RAC-VP-X13 ORGANIZER KABLI 19" 1U RAC-VP-X13  Triton   RAC-VP-X13-A1  Do Koszyka   36,86 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 5 (z 5 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Organizer kabli 1U do szafy 19" Dr@kom
30,23 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
209,08 zł
191,45 zł
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
224,19 zł
204,04 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...