Sklep » Katalog » Dr@kom |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
8.890,44 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
236,16 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Adaprer modułów Keystone 1xRJ45 22,5x45mm Drakom Adaprer modułów Keystone 1xRJ45 22,5x45mm Drakom  Dr@kom   11330650  Do Koszyka   6,15 zł 
Adaprer modułów Keystone 2xRJ45 Kątowy 45x45mm Drakom Adaprer modułów Keystone 2xRJ45 Kątowy 45x45mm Drakom  Dr@kom   11330560  Do Koszyka   9,84 zł 
Listwa zasilająca Dr@kom 1,5m RACK 19" Czarna IEC Listwa zasilająca Dr@kom 1,5m RACK 19" Czarna IEC  Dr@kom   F-9L  Do Koszyka   104,55 zł 
Listwa zasilająca Dr@kom 2,0m RACK 19" Czarna IEC (Schucko) Listwa zasilająca Dr@kom 2,0m RACK 19" Czarna IEC (Schucko)  Dr@kom   F-9L/s  Do Koszyka   104,55 zł 
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Drakom - beznarz. / 11331011 Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Drakom - beznarz. / 11331011  Dr@kom   11331011  Do Koszyka   11,87 zł 
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Drakom 11331211 Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Drakom 11331211  Dr@kom   11331211  Do Koszyka   8,24 zł 
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Drakom Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Drakom  Dr@kom   11332211  Do Koszyka   17,22 zł 
Organizer kabli 1U do szafy 19" Dr@kom Organizer kabli 1U do szafy 19" Dr@kom  Dr@kom   IT-00499  Do Koszyka   29,52 zł 
Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U Drakom Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U Drakom  Dr@kom   11301011  Do Koszyka   239,85 zł 
Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom  Dr@kom   11302011  Do Koszyka   393,60 zł 
Patch Panel UTP kat.6 48xRJ45 19''/1U Drakom Patch Panel UTP kat.6 48xRJ45 19''/1U Drakom  Dr@kom   11302012  Do Koszyka   597,78 zł 
Puszka natynkowa 1G (45x45) Drakom Puszka natynkowa 1G (45x45) Drakom  Dr@kom   11330578  Do Koszyka   4,92 zł 
Puszka natynkowa 2G (90x45) Drakom Puszka natynkowa 2G (90x45) Drakom  Dr@kom   11330658  Do Koszyka   8,61 zł 
Puszka natynkowa 3G (135x45) Drakom Puszka natynkowa 3G (135x45) Drakom  Dr@kom   11330668  Do Koszyka   11,07 zł 
Ramka 1G (45x45) do gniazd Drakom Ramka 1G (45x45) do gniazd Drakom  Dr@kom   11331178  Do Koszyka   4,92 zł 
Ramka 2G (90x45) do gniazd Drakom Ramka 2G (90x45) do gniazd Drakom  Dr@kom   11331198  Do Koszyka   8,61 zł 
Ramka 3G (135x45) do gniazd Drakom Ramka 3G (135x45) do gniazd Drakom  Dr@kom   11331188  Do Koszyka   11,07 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Patch Panel niewyposażony 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 szary
1 x Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom
565,80 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
199,26 zł
138,99 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...