Sklep » Katalog » Karty RS232 / COM / LPT |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel  /10G36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel /10G36
2.919,77 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
3.653,10 zł
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
365,31 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Digitus   DS-33040  Do Koszyka   104,18 zł 
 Karta PCI 1x LPT Digitus DS-33010-1   Karta PCI 1x LPT Digitus DS-33010-1   Digitus   DS-33010-1  Do Koszyka   64,94 zł 
 Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Gembird   SPC-1  Do Koszyka   67,65 zł 
 Karta PCI 2x COM Digitus   Karta PCI 2x COM Digitus   Digitus   DS-33001-1  Do Koszyka   93,36 zł 
 Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Unitek   Y-7502  Do Koszyka   104,18 zł 
 Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2   Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2   Digitus   DS-30040-2  Do Koszyka   133,95 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Digitus   DS-30000-1  Do Koszyka   119,06 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Unitek   Y-7504  Do Koszyka   112,30 zł 
 Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Delock   89178  Do Koszyka   242,19 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
224,60 zł
205,66 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
694,09 zł
600,73 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...