Sklep » Katalog » Karty RS232 / COM / LPT |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obudów Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)
1.019,57 zł
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034
Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034
1.073,03 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
3.376,84 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Digitus   DS-33040  Do Koszyka   100,39 zł 
 Karta PCI 1x LPT Digitus DS-33010-1   Karta PCI 1x LPT Digitus DS-33010-1   Digitus   DS-33010-1  Do Koszyka   62,58 zł 
 Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Gembird   SPC-1  Do Koszyka   65,19 zł 
 Karta PCI 2x COM Digitus   Karta PCI 2x COM Digitus   Digitus   DS-33001-1  Do Koszyka   89,96 zł 
 Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Unitek   Y-7502  Do Koszyka   100,39 zł 
 Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2   Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2   Digitus   DS-30040-2  Do Koszyka   129,08 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Digitus   DS-30000-1  Do Koszyka   114,73 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Unitek   Y-7504  Do Koszyka   108,22 zł 
 Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Delock   89178  Do Koszyka   233,38 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
168,19 zł
162,97 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
216,43 zł
198,18 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...