Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 1Gbps x4 PCI-E (x1) Delock 89025 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x4 PCI-E (x1) Delock 89025 (opcja Low Profile)
412,05 zł
Router TP-Link Archer AX55 PRO WiFi AX3000 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
Router TP-Link Archer AX55 PRO WiFi AX3000 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
478,47 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> zamówienie ilości wydruków do projektu
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> zamówienie ilości wydruków do projektu
29,52 zł
Kategorie Switch 5-48 portów
Switch poniżej 15 portów
Switch poniżej 15 portów
Switch od 16 do 28 potrów
Switch od 16 do 28 potrów
Switch powyżej 28 portów
Switch powyżej 28 portów
Dodatkowe opcje - karty
Dodatkowe opcje - karty
maja - Nowe Produkty
Switch HP Instant On 1830 JL815A 48x 1GEth, 24x PoE, 4x SFP
Switch HP Instant On 1830 JL815A 48x 1GEth, 24x PoE, 4x SFP
2.883,12 zł
Switch HP Instant On 1830 JL814A 48x 1GEth, 4x SFP
Switch HP Instant On 1830 JL814A 48x 1GEth, 4x SFP
1.693,71 zł
Switch HP Instant On 1930 JL682A 24x 1GEth, 4x SFP
Switch HP Instant On 1930 JL682A 24x 1GEth, 4x SFP
1.303,80 zł
Switch HP Instant On 1830 JL811A 8x 1GEth, 4x PoE
Switch HP Instant On 1830 JL811A 8x 1GEth, 4x PoE
879,45 zł
Switch HP Instant On 1830 JL812A 24x 1GEth, 2x SFP
Switch HP Instant On 1830 JL812A 24x 1GEth, 2x SFP
859,77 zł
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
710,94 zł
Switch Netgear MS510TXM 4x10GBE, 4x 2,5GBE, 2x SFP+
Switch Netgear MS510TXM 4x10GBE, 4x 2,5GBE, 2x SFP+
3.124,20 zł
Switch Netgear MS108EUP 8x2,5GBE 4x PoE, 4xSFP PoE++
Switch Netgear MS108EUP 8x2,5GBE 4x PoE, 4xSFP PoE++
1.894,20 zł
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
4.169,70 zł
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
4.084,83 zł
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP PoE JL681A
1.088,55 zł
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A
Switch HP Aruba Instant On 8x1GbE 2xSFP JL680A
725,70 zł
Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+
Switch QNAP QSW-308-1C 8x 1GBEth, 2x SFP+, 1x Combo/SFP+
1.473,54 zł
Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+
Switch QNAP QSW-M2108-2C 8x 2,5GBEth 2x Combo/SFP+
2.214,00 zł
Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop
Switch TP-Link TL-SG105-M2 5x 25GEth Desktop
541,20 zł
Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W)  2xSFP / GC510P-100EUS
Switch Netgear GC510PP Cloud 8xGEth PoE (195W) 2xSFP / GC510P-100EUS
1.353,00 zł
Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W)  2xSFP / GC510P-100EUS
Switch Netgear GC510P Cloud 8xGEth PoE (134W) 2xSFP / GC510P-100EUS
908,97 zł
Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES
Switch Netgear GC110P Cloud 8xGEth PoE 2xSFP / GC110P-100PES
908,97 zł
Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES
Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES
426,81 zł
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
2.915,10 zł
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TX ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G 1xCombo10G/SFP+
1.503,06 zł
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS724EM-100EUS 22x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
8.890,44 zł
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
4.391,10 zł
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
2.115,60 zł
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
2.214,00 zł
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
738,00 zł
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
1.013,52 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
492,00 zł
430,50 zł
Kompatybilny Moduł Allied Telesis AT-SPSX-C 500M 850NM 1000BASE-SX
Kompatybilny Moduł Allied Telesis AT-SPSX-C 500M 850NM 1000BASE-SX
190,65 zł
125,46 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...