Sklep » Katalog » Obudowy ATX, mATX, mITX |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /03D38
2.692,47 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
706,02 zł
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS508E-100EUS 7x10GBE 1x Combo 10GBase/SFP+
2.115,60 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Obirowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Obirowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Fractal Design   CA-DEF-XL-R2-BL  Do Koszyka   676,50 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Coooler Master   NSE-400-KWN1  Do Koszyka   298,89 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Coooler Master   RC-550-KKN1  Do Koszyka   445,26 zł 
 Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Rampage   RAMPCA13839  Do Koszyka   223,86 zł 
 Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Chieftec   HT-01B-350S8  Do Koszyka   307,50 zł 
 Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Coooler Master   SIL-352M-KKN1  Do Koszyka   324,72 zł 
 Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Fractal Design   CA-CORE-1100-BL  Do Koszyka   199,26 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil
1 x Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile
1 x Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile
1 x Karta PCI 2x COM Digitus
1 x Karta PCI 1x LPT
1 x Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)
1 x Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1
709,71 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear JGS516 ProSafe 16xGEth L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516 ProSafe 16xGEth L2 Rack19"
509,22 zł
488,31 zł
Switch Netgear GS108PE ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN 4xPoE
Switch Netgear GS108PE ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN 4xPoE
499,38 zł
399,75 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...