Sklep » Katalog » Obudowy ATX, mATX, mITX |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
3.440,56 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
43,84 zł
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
87,67 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Obudowa DeskTop ATX SilverStone Technology SST-ML03B   Obudowa DeskTop ATX SilverStone Technology SST-ML03B   SilverStone Technology   SST-ML03B  Do Koszyka   637,63 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Coooler Master   NSE-400-KWN1  Do Koszyka   322,80 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Coooler Master   RC-550-KKN1  Do Koszyka   480,88 zł 
 Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Rampage   RAMPCA13839  Do Koszyka   241,77 zł 
 Obudowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Obudowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Fractal Design   CA-DEF-XL-R2-BL  Do Koszyka   730,62 zł 
 Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Chieftec   HT-01B-350S8  Do Koszyka   332,10 zł 
 Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Coooler Master   SIL-352M-KKN1  Do Koszyka   350,70 zł 
 Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Fractal Design   CA-CORE-1100-BL  Do Koszyka   215,20 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
221,84 zł
192,62 zł
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
308,19 zł
268,34 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...