Sklep » Katalog » Karty RS422/485 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
4.411,62 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
43,84 zł
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
650,92 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032   Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032   Exsys   45032  Do Koszyka   650,92 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 89320 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 89320 - opcja LowProfile   Delock   89320  Do Koszyka   491,51 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile   Delock   90048  Do Koszyka   559,26 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys EX-45062   Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys EX-45062   Exsys   45062  Do Koszyka   738,59 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys EX-45352 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys EX-45352 - opcja LowProfile   Exsys   45352  Do Koszyka   766,49 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys O-Isol. EX-45062IS   Karta PCI-E 2x RS422/485 Exsys O-Isol. EX-45062IS   Exsys   45062IS  Do Koszyka   795,71 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 isol.600 Delock 89337 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x RS422/485 isol.600 Delock 89337 - opcja LowProfile   Delock   89337  Do Koszyka   730,62 zł 
 Karta PCI-E 2x RS422/485 O-Izol. Exsys EX-45352IS - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x RS422/485 O-Izol. Exsys EX-45352IS - opcja LowProfile   Exsys   45352IS  Do Koszyka   855,49 zł 
 Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034   Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45034   Exsys   45034  Do Koszyka   1.093,27 zł 
 Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)   Karta PCI-E 4x RS232/422/485 Exsys EX-45364 (opcja lowProfil)   Exsys   45364  Do Koszyka   1.038,81 zł 
 Karta PCI-E 4x RS422/485 Delock 89321 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x RS422/485 Delock 89321 - opcja LowProfile   Delock   89321  Do Koszyka   544,64 zł 
 Karta PCI-E 4x RS422/485 Exsys EX-45354 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x RS422/485 Exsys EX-45354 - opcja LowProfile   Exsys   45354  Do Koszyka   876,74 zł 
 Karta PCI-E 4x RS422/485 isol.600 Delock 89338 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x RS422/485 isol.600 Delock 89338 - opcja LowProfile   Delock   89338  Do Koszyka   943,16 zł 
 Karta PCI-E 4x RS422/485 O-Izol. Exsys EX-45354IS - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x RS422/485 O-Izol. Exsys EX-45354IS - opcja LowProfile   Exsys   45354IS  Do Koszyka   1.461,24 zł 
 Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)   Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)   Exsys   45368  Do Koszyka   1.527,66 zł 
 Karta PCI-E 8x RS422/485 Delock 89336 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 8x RS422/485 Delock 89336 - opcja LowProfile   Delock   89336  Do Koszyka   929,88 zł 
 Karta PCI-E 8x RS422/485 isol.600 Delock 89339 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 8x RS422/485 isol.600 Delock 89339 - opcja LowProfile   Delock   89339  Do Koszyka   1.182,28 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
241,77 zł
233,80 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89346 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89346 (opcja Low Profile)
395,86 zł
380,03 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...