Sklep » Katalog » Akcesoria do obud. Rack 19" » Akcesoria 5,25" i 3,5" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
  Szyny teleskopowe do obud.
  Adaptery - Riser Card
  Zasilacze ATX
  Klawiatury
  Myszki do PC
  Wentylatory
  Listwy zasilające 230V
  Nagrywarki DWD/RW USB
  Akcesoria 5,25" i 3,5"
  Akcesoria do montażu
  Windows OEM
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13N55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13N55
3.653,10 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14H38
3.037,49 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel  /10G36
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel /10G36
2.919,77 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 19 (z 19 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" Chieftec CMR-225   Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" Chieftec CMR-225   Chieftec   CMR-225  Do Koszyka   167,77 zł 
 Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" IcyBox IB-2226   Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" IcyBox IB-2226   ICY BOX   IB-2226  Do Koszyka   240,83 zł 
 Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" Thermaltake ST0045Z   Kieszeń 3,5" dla dysków SSD/HDD 2x 2,5" Thermaltake ST0045Z   Thermaltake   ST0045Z  Do Koszyka   257,07 zł 
 Kieszeń 5,25" dla 4x 2,5" Thermaltake ST0046Z   Kieszeń 5,25" dla 4x 2,5" Thermaltake ST0046Z   Thermaltake   ST0046Z  Do Koszyka   284,13 zł 
 Kieszeń 5,25" dla dysków 1x 2,5" i 1x 3,5", 2xUSB3.0 Thermaltake ST0026Z   Kieszeń 5,25" dla dysków 1x 2,5" i 1x 3,5", 2xUSB3.0 Thermaltake ST0026Z   Thermaltake   ST0026Z  Do Koszyka   296,31 zł 
 Kieszeń 5,25" dla dysku 1x 3,5" LC-Power LC-ADA-525-35-SWAP   Kieszeń 5,25" dla dysku 1x 3,5" LC-Power LC-ADA-525-35-SWAP   LC Power   LC-ADA-525-35-SWAP  Do Koszyka   179,95 zł 
 Panel 3,5" - Czytnik 4World 3,5' 24w1 czarny (02659)   Panel 3,5" - Czytnik 4World 3,5' 24w1 czarny (02659)   4World   02659  Do Koszyka   25,71 zł 
 Panel 3,5" - Panel USB3.0 plus Adapter HSS/SDD 2,5" Akasa AK-HDA-09BK   Panel 3,5" - Panel USB3.0 plus Adapter HSS/SDD 2,5" Akasa AK-HDA-09BK   Akasa   AK-HDA-09BK  Do Koszyka   93,36 zł 
 Panel 3,5"/5,25" - 2x USB 3.0 do zatoki 3,5" lub 5,25" Delock 61896   Panel 3,5"/5,25" - 2x USB 3.0 do zatoki 3,5" lub 5,25" Delock 61896   Delock   61896  Do Koszyka   125,83 zł 
 Panel 5,25" - Czytnik kart pamięci, Panel gniazd USB3.0 / USB2.0, eSATA AKASA AKHC05BKV2   Panel 5,25" - Czytnik kart pamięci, Panel gniazd USB3.0 / USB2.0, eSATA AKASA AKHC05BKV2   Akasa   AKHC05BKV2  Do Koszyka   202,95 zł 
 Ramka - Adapter 5,25" na 3,5" Delock 18136   Ramka - Adapter 5,25" na 3,5" Delock 18136   Delock   18136  Do Koszyka   28,41 zł 
 Ramka do montażu 1x HDD 2,5" lub 1x HDD 3,5" we wnęce HDD 5,25" AK-HDA-01   Ramka do montażu 1x HDD 2,5" lub 1x HDD 3,5" we wnęce HDD 5,25" AK-HDA-01   Akasa   AK-HDA-01  Do Koszyka   33,83 zł 
 Ramka do montażu 1x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" 18105   Ramka do montażu 1x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" 18105   Delock   18105  Do Koszyka   13,53 zł 
 Ramka do montażu 1x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" MF-321   Ramka do montażu 1x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" MF-321   Gembird   MF-321  Do Koszyka   10,82 zł 
 Ramka do montażu 1x HDD/SSD 2,5" we wnęce 3,5" MC-655   Ramka do montażu 1x HDD/SSD 2,5" we wnęce 3,5" MC-655   Maclean   MC-655  Do Koszyka   12,18 zł 
 Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Akasa AK-HDA-03   Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Akasa AK-HDA-03   Akasa   AK-HDA-03  Do Koszyka   24,35 zł 
 Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" DA-70431   Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" DA-70431   Digitus   AMASS070431  Do Koszyka   25,71 zł 
 Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Delock 18210   Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Delock 18210   Delock   18210  Do Koszyka   24,35 zł 
 Ramka do montażu 4x SSD/HDD 2,5" lub 1x SSD/HDD 3,5" i 2x SSD/HDD 2,5" we wnęce 5,25"   Ramka do montażu 4x SSD/HDD 2,5" lub 1x SSD/HDD 3,5" i 2x SSD/HDD 2,5" we wnęce 5,25"   Digitus   DA-70433  Do Koszyka   35,18 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 19 (z 19 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
196,19 zł
186,71 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
224,60 zł
205,66 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...