Start » Katalog » Akcesoria do obud. Rack 19" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik | Komputery PC -> Rack 19" | Tranceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP | Extendery | Kable światłowodowe na zamówienie | Sieci LAN | Domany,www | Serwis | Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
  Szyny teleskopowe do obud.
  Adaptery - Riser Card
  Zasilacze ATX
  Klawiatury
  Myszki do PC
  Wentylatory
  Listwy zasilające 230V
  Nagrywarki DWD/RW USB
  Akcesoria 5,25" i 3,5"
  Akcesoria do montażu
  Windows OEM
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
Switch Zyxel GS1915-24E 24xGEth L2 SMART
578,00 zł
Switch HP Instant On 1930 JL682A 24x 1GEth, 4x SFP
Switch HP Instant On 1930 JL682A 24x 1GEth, 4x SFP
1.060,00 zł
Router TP-Link Archer AX55 PRO WiFi AX3000 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
Router TP-Link Archer AX55 PRO WiFi AX3000 3x 1GE, 1x 2,5GE 1x USB 3.0
389,00 zł
Kategorie Akcesoria do obud. Rack 19"
Szyny teleskopowe do obud.
Szyny teleskopowe do obud.
Adaptery - Riser Card
Adaptery - Riser Card
Zasilacze ATX
Zasilacze ATX
Klawiatury
Klawiatury
Myszki do PC
Myszki do PC
Wentylatory
Wentylatory
Listwy zasilające 230V
Listwy zasilające 230V
Nagrywarki DWD/RW USB
Nagrywarki DWD/RW USB
Akcesoria 5,25" i 3,5"
Akcesoria 5,25" i 3,5"
Akcesoria do montażu
Akcesoria do montażu
Windows OEM
Windows OEM
lipca - Nowe Produkty
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. PRAWA 6cm R33SR
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. PRAWA 6cm R33SR
115,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> zamówienie ilości wydruków do projektu
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> zamówienie ilości wydruków do projektu
24,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield gotowy wydruk 3D PLA (IO-IMB310N PLA)
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield gotowy wydruk 3D PLA (IO-IMB310N PLA)
24,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield gotowy wydruk 3D PLA (IO-H370M-iTX/ac PLA)
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield gotowy wydruk 3D PLA (IO-H370M-iTX/ac PLA)
24,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> Projekt wydruku I/O Shield
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> Projekt wydruku I/O Shield
63,00 zł
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
Karta Riser - Adapter 1xPCI-E (x16, 3.0) Flex. Thermaltake AC-053-CN1OTN-C1
140,00 zł
Klawiatura + Touchpad KEYSONIC ACK-540U+ US Layout
Klawiatura + Touchpad KEYSONIC ACK-540U+ US Layout
192,00 zł
CPU Radiator/wentylator Akasa (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator/wentylator Akasa (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
95,00 zł
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
Zasilacz 650W AeroCool LUX RGB 12cm 80+ Bronze / AEROPGSLUXRGB-650
288,00 zł
Zasilacz 650W AeroCool LUX 12cm 80+ Bronze / AEROLUX-650-80BRONZE
Zasilacz 650W AeroCool LUX 12cm 80+ Bronze / AEROLUX-650-80BRONZE
255,00 zł
Zasilacz Modul. 550W Be quiet! 12cm 80+ Gold / BN341
Zasilacz Modul. 550W Be quiet! 12cm 80+ Gold / BN341
405,00 zł
Wentylator Be quiet! 80x80x25mm Pure Wings 2 / BL037
Wentylator Be quiet! 80x80x25mm Pure Wings 2 / BL037
37,00 zł
Zasilacz 750W AeroCool LUX 12cm 80+ Bronze / AEROLUX-750-80BRONZE
Zasilacz 750W AeroCool LUX 12cm 80+ Bronze / AEROLUX-750-80BRONZE
293,00 zł
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q8 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
367,00 zł
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
CPU Radiator Dynatron Q3 (do Rack 1U / 28,0mm) s1700
290,00 zł
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Home OEM, 64bit, PL, DVD
497,00 zł
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
612,00 zł
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
28,00 zł
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
Wentylator Black 70x70x15mm Zephyr
13,00 zł
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC2020-18 (47-57 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC2020-18 (47-57 cm)
199,00 zł
Listwa zasilająca Dr@kom 2,0m RACK 19" 230V (unischuko)
Listwa zasilająca Dr@kom 2,0m RACK 19" 230V (unischuko)
83,00 zł
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
194,00 zł
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
271,00 zł
Zasilacz 400W Akyga AK-B1-400S 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 400W Akyga AK-B1-400S 1x wentyl. 8cm
88,00 zł
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
358,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield (IO-H370M-iTX/ac)
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield (IO-H370M-iTX/ac)
30,00 zł
Ramka do montażu 4x SSD/HDD 2,5" lub 1x SSD/HDD 3,5" i 2x SSD/HDD 2,5" we wnęce 5,25"
Ramka do montażu 4x SSD/HDD 2,5" lub 1x SSD/HDD 3,5" i 2x SSD/HDD 2,5" we wnęce 5,25"
26,00 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Netgear AGM731F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM731F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
155,00 zł
99,00 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
400,00 zł
350,00 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...