Sklep » Katalog » Konsole KVM / Switche |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
  Akcesoria do konsol
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-G438D Temp-Panel
1.292,61 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
45,87 zł
UPS Rack19" 1U PowerWalker 750VA/450W VI 750 R1U
UPS Rack19" 1U PowerWalker 750VA/450W VI 750 R1U
1.612,28 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 5 (z 5 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701   Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701   Haitwin   AK-1701  Do Koszyka   3.711,03 zł 
 Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI   Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI   Haitwin   AW-1901DVI  Do Koszyka   4.447,68 zł 
 Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901   Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901   Haitwin   AW-1901  Do Koszyka   4.215,57 zł 
 Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M   Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M   Aten   CS1922M  Do Koszyka   2.265,54 zł 
 Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M   Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M   Aten   CS1924M  Do Koszyka   3.238,47 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 5 (z 5 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
48,65 zł
36,14 zł
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
104,24 zł
62,55 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...