Sklep » Katalog » SALE (Sprzęt nowy!) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04E25
3.653,10 zł
UPS Rack19" 2U Ever 700VA/420W W/EAVRRM-000K70/00
UPS Rack19" 2U Ever 700VA/420W W/EAVRRM-000K70/00
1.190,64 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
4.134,77 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m   Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m   Infotronik   FO40mOS2LN  Do Koszyka   541,20 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   101,48 zł 
60,89 zł 
 Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   D-Link   DSL-2740B  Do Koszyka   120,42 zł 
 Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   TP-LINK   TD-W8951ND  Do Koszyka   102,83 zł 
 Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   TP-LINK   TL-WR1043ND  Do Koszyka   123,12 zł 
 Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)   Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)   Arctic   00307  Do Koszyka   44,65 zł 
22,33 zł 
 Zasilacz awaryjny SINUS PRO 500 E 12/230V (350/500W) 3SP050012E   Zasilacz awaryjny SINUS PRO 500 E 12/230V (350/500W) 3SP050012E   VOLT Polska   3SP050012E  Do Koszyka   947,10 zł 
608,85 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Zasilacz awaryjny SINUS PRO 500 E 12/230V (350/500W) 3SP050012E
608,85 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Obudowa Rack 19" 3U / 65cm OBR-G365 Temp-Panel
Obudowa Rack 19" 3U / 65cm OBR-G365 Temp-Panel
1.528,89 zł
1.498,31 zł
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" Chieftec RSR-260 (60-67 cm)
313,90 zł
234,07 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...