Sklep » Katalog » SALE (Sprzęt nowy!) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38
2.692,47 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25
Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25
3.142,65 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38
2.698,62 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m   Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m   Infotronik   FO40mOS2LN  Do Koszyka   492,00 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   92,25 zł 
84,87 zł 
 Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   D-Link   DSL-2740B  Do Koszyka   109,47 zł 
 Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   TP-LINK   TD-W8951ND  Do Koszyka   93,48 zł 
 Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   TP-LINK   TL-WR1043ND  Do Koszyka   111,93 zł 
 Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)   Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)   Arctic   00307  Do Koszyka   40,59 zł 
20,30 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)
49,20 zł
31,98 zł
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
31,98 zł
18,45 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...