Sklep » Katalog » Komputery Rack 19" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55
3.667,86 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25
3.487,05 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30
3.487,05 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06B25   Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06B25   Infotronik   17-06B  Do Koszyka   4.003,65 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30   Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GigaByte B660(RAID-SATA) /05E30   Infotronik   17-05E  Do Koszyka   3.487,05 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25   Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H610, 1xLAN, 2xCOM opcja /04F25   Infotronik   17-04F  Do Koszyka   3.487,05 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA), GeForce 1650 LP /03I38   Infotronik   17-03I  Do Koszyka   4.662,31 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14I38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /14I38   Infotronik   00-14I  Do Koszyka   3.035,02 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel  /10H36   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510, Front-Panel /10H36   Infotronik   00-10H  Do Koszyka   3.060,85 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID-SATA) /01E38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID-SATA) /01E38   Infotronik   00-01E  Do Koszyka   3.538,71 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z690(RAID M.2&SATA) /07B55   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte Z690(RAID M.2&SATA) /07B55   Infotronik   00-07B  Do Koszyka   3.654,94 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI B760 (RAID SATA) /02A38   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI B760 (RAID SATA) /02A38   Infotronik   17-02A  Do Koszyka   3.321,74 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55   Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490 (RAID M.2&SATA) /13M55   Infotronik   00-13M  Do Koszyka   3.667,86 zł 
 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09H38   Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09H38   Infotronik   00-09H  Do Koszyka   3.202,92 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GB B760(RAID-SATA) /15A48   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, GB B760(RAID-SATA) /15A48   Infotronik   17-15A  Do Koszyka   3.357,90 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), 1xLAN /16J48   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), 1xLAN /16J48   Infotronik   00-16J  Do Koszyka   3.357,90 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08M38   Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, MSI Z490(RAID M.2&SATA), Front-Panel /08M38   Infotronik   00-08M  Do Koszyka   3.603,28 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
516,60 zł
477,85 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
235,05 zł
227,30 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...